Autor Tema: Korak naprijed  (Posjeta: 2549 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6C

• ???
  • *
Korak naprijed
« : 16. Ožujak 2006, 13:35:35 »
Iako ne plaćam pretplatu na časopis, ne želim imati posla s QSL kartama i ne simpatiziram u cijelosti poteze rukovodstva, ipak mi je stalo da HRS ide naprijed.

I zato mi pade na um, uz ogradu da mi nitko niti ne pokuša uvaliti nekakv zadatk u vezi s tim, da bi bilo jako zgodno kad bi se na web stranici HRS uz ostale stvari mladi i nadobudni član budući član HRS mogao virtualno polagati i ispit za P ili A klasu.

Djeca ionako bez kompjutera ne idu ni na WC, a bilo bi dobro i razbijanje treme na pravom ispitu, sticanje samopouzdanja i lakše polaganje pravog ispita. Nešto kao predbračni sex.

Recimo da se napravi fundus pitanja koja se i inače pojavljuju na ispitima, da se izbor vrši po random funkciji i da se odgovara s DA-NE ili klikom na neki od ponuđenih odgovora.

Nisam siguran da li sam to već negdje vidio, a vjerojatno jesam, nisam baš toliko pametan.

Jest da je malo više posla, ali cilj nam je ionako da povećamo broj članova pa nije u koliziji s programom rada.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline S55M

• Senior Member
    • http://www.s55m.com
Korak naprijed
« Odgovori #1 : 16. Ožujak 2006, 13:55:04 »
Jesi jesi.... :) Ali su nam pitanja več zastarjela pa treba neko, da napravi novu verziju :(
Adi
Koper-Istra

Offline 9A5CW

• Master
Korak naprijed
« Odgovori #2 : 16. Ožujak 2006, 15:31:45 »
Vidio si to na pitanjima za polaganje USA klase!
73 i gl sa polaganjima...

p.s. jel netko od 9a3xxx P operatora radio dozvolu za KV pa da mi da neke savjete?
73, Pa3k 9A5CW
..................................
B. Đorđević napisa:
Ni EU nije šta je bija, držmo se mi Istre.
On je u Božjim rukama, ka i Papin sobar. Razlika je jedino šta sobar viruje u Boga.

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
Korak naprijed
« Odgovori #3 : 16. Ožujak 2006, 16:11:55 »
Hm, da, to bi se moglo nazvati:

"Who want to loose a milion" :-) i u nastavku naravno, na HAM opremu

Pa nije losa ideja, da i mi koji smo poodavno polagali malo preispitamo svoje znanje

QV

Offline 9A3PM

• Newbie
  • *
    • http://ham2.cc.fer.hr/9a3pm
Korak naprijed
« Odgovori #4 : 16. Ožujak 2006, 17:22:00 »
Zanimljiva IDEJA!....
Samo znate ja se ne bih mešal, ja bih samo malo kritiziral.

73 de Branko

Offline 9A6C

• ???
  • *
Korak naprijed
« Odgovori #5 : 16. Ožujak 2006, 20:42:08 »
Ako je ovaj PM humor namijenjen meni, samo da kažem kako ja to zaista ne znam uraditi, a i da znam ne bih imao nikakvu obavezu.
A ovo mi i ne zvuči kao kritika. Ili sam ja nešto pomiješao? Općenito.

Tako je , sad sam sjetio - to jezaista bilo na ARRL web stranici. Ako je i od Amera, nije loše. Bit će nešto od njih.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti