• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Pozdrav svima!

Autor 9A3MA, 26. Travanj 2004, 11:06:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3MA

Pozdrav !
Napokon je licilo na kontest (50% vise veza nego lani).Zahvaljujem svima na bodovima. Sta se tice kuhinje, mi s juga moramo jos uciti. Propagacije su ove godine bile dobre i u prvom periodu pa svejedno nisam uspio dohvatiti jos tih nekoliko stanica sa sjevera (x 4 perioda = 20-ak veza).

                    73 de Alen, 9A3MA

9A4NA

Jep,
Nisam uspio staviti antenu za 80 metri. Stavih dugu zzicu ( nekih 20tak metara ). Ostadoh sam u kucci sa dvoje klinaca u vrijeme kontesta. Ipak zadnji period javih se sa 5 w i malim Stipom koji se ccitav period vrtio izmedju mene i stanice :) Rezultat: qso 21  :wink: hvala svima koji su me cculi  :P
However, drago mi je bilo ccuti toliko 9a stanica i mislim da je ovaj web site potakao mnoge da se jave u kontestu.
Svaka ccast majstori !!
73
zz