• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

VELEBITSKA PLJEŠIVICA OPET U POGONU

Autor 9A7BBD, 04. Listopad 2005, 20:13:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A7BBD

Tokom prijepodneva danas, popravljen je kvar na elektro napajanju objekta i plješivica je ponovo u pogonu. Nije radila od noći četvrtak na petak.
73
Ne znam kakva je situacija sa digitalijama