Autor Tema: R 7 velebit i RU692 PRORADILI  (Posjeta: 2912 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7BBD

• Senior Member
    • http://www.fly-high.com.hr
R 7 velebit i RU692 PRORADILI
« u: 09. Rujan 2005, 21:40:48 »
Dakle puna hvala Tuni i Branku koji su osposobili  repetitore na Velebitskoj plješivici.
Trenutno su na R7 u QSO-u  Pašman, Rijeka , Rovinj, Križevci, Sisak, Vrbovec, Bjelovar, Zgreb...... i mislim da je sa ovim sve rećeno.

Sa nadom da će ostati tako i ubuduće još jednom hvala u svoje ime i u ime članova Amaterskog Radio Kluba Rovinj.

Također je osposobljen i RU692  na 438650 MHz.

Offline 9A2US

• Junior Member
  • **
    • http://web.vip.hr/9a2us.vip/
repetitori
« Odgovori #1 u: 10. Rujan 2005, 14:31:48 »
Trbalo bi napomenuti da su navedeni Tuna i njegov kolega to napravili volonterski i u svoje slobodno vrijeme , i to rade več dosta dugo koliko sam ja upoznat sa time , tako da kritičari na ovom forumu malo skrate svoje duge jezike ---svi bi je.... a nitko nebi gače kupio  , kako kažu naši stari...ljudi nestignu na sve strane napraviti sve šta treba i popraviti neispravno..a za neke repetitore i bolje da nerade jer ih ekipa samo ometa i pravi smetnje i kojakakva sranja a to se nažalost jako daleko čuje ......ako samk nekoga uvrijedio ovim postom..a neka sam   8O
73 Milan

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #2 u: 15. Rujan 2005, 20:40:59 »
Kratko je trajalo (do prve grmljavine).
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS

Offline 9A3PX

• Junior Member
  • **
« Odgovori #3 u: 15. Rujan 2005, 21:17:25 »
Koliko sam ja informiran...
Bila je ekipa na Pljesivici poslije nas. Radili su nesto oko energetike. Vjerojatno su na neko vrijeme iskljucili napajanje i repetitor je otisao u CTCSS SQ. Trebao bi se moci daljinski iskljuciti. Tko zna kako se to radi neka proba (naravno vise puta).
73 Tuna

Offline 9A6A

• Master in Training
« Odgovori #4 u: 21. Rujan 2005, 19:18:10 »
U subotu ekipa iz Rijeke i Rovinja ide ponovo na Velebit. Pokušati će se trajno isključiti CTCSS mod rada na R7. Istovremeno će se provjeriti rad UHF repetitora koji povremeno pobjegne sa osnovne frekvencije. Trebamo pomoć tijekom subote ekipi koja će testirati rad oba repetitora.

9a6a