• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

IARU 2015

Autor 9A5TO, 08. Srpanj 2015, 10:30:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5TD

Citat: 9A2EY  u 19. Srpanj 2015, 13:36:21
.... potpuno novi pogled koji me doduše malo baca prema struci, jer godinama koristim analizatore frekvencijskog spektra, a ovo je tako slično.

Dobra usporedba, samo nisi napisao da li koristis analogne ili digitalne ?   :-)

Svaka cast digitaliji ali ja jos nisam susreo niti jednog da radi u koliko toliko " REAL TIME-u " i da kosta manje od cca 20K Eura pa na dalje, cak i zadnji sa kojim sam se sreo prije par dana ( R&S do 40 GHz ) je nakon UPGRADE-a na zadnji firmer nesto kao kada si digao XP na 256K Rama.... Svaka mjerna sprava koji ima bilo kakav OS a pogotovu ako je to nesto iz WIN porodice meni je sumnjiva !

9A1AA

#16
Evo trenutnog stanja u HQ kategoriji:

http://www.3830scores.com/currecscores.php?arg=PKqg2z8fyfsl

Čekaju se logovi od DA0HQ, EM5HQ, GR2HQ, HG0HQ, II0HQ, OL5HQ, R3HQ, SN0HQ TM0HQ.
Neki od njih (vjerojatno) neće ni biti na "3830" reflektoru.

Dno top-ten plasmana je (začuđujuće) i ove godine realnost za 9A0HQ unatoč novim organizacijskim vjetrovima ;)

Nažalost, zaboravili su na ono osnovno a to je "Srce vatreno"  :-[


73, Ivo 9A1AA