• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

HRK-ljuš 2015

Autor 9A1AA, 21. Travanj 2015, 21:58:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A8A

Citat: 9a2mi  u 09. Lipanj 2015, 14:58:36
Prije jedan sat, dobio sam odluku KV povjerenstva.
Log stanice 9a5tim prebacuje se u logove za provjeru.
Stanicama koje su radile sa 9a5tim a nema ih u logu, priznaju se.
To su: 9A2VJ, 9A7B, 9A7S, 9A9M, 9A7A, 9A8A.

Novi plasman možete pogledati.

Bok !

Ako se veza priznaje kako je onda ovo:

Error log:
Station:

   25.04.2015.
9A8A

   
BR.    Call    Sent ex1    Error    Ok    hfCLCC qso points              
1.    9A5TIM     0031     Not In Log 9A5TIM     0031 ?     -3              
--------------------------------------------------   
Claimed score: 24752    
Total qso's: 151 log's:(125) 82.78%   
CW qso's: 62, 41.06%

73
Mark

9A2MI

Popravio sam. Hvala za kontrolu. Promaklo mi je.
73 de Miljenko 9a2mi

9A8A

Citat: 9a2mi  u 10. Lipanj 2015, 07:09:46
Popravio sam. Hvala za kontrolu. Promaklo mi je.

Hvala !

73
Mark

9A4QV

I sad kad je ova nebuloza zavrsila, je li se moze znati tko su clanovi natjecateljskog povjerenstva ?

QV

9A8A

Pozdrav !

Ivo, ja mislim da su tebi dali krive rezultate?
Ako odes na :
http://www.hamradio.hr/hfrobot/index.php?What=p&CID=2015-04-25

Ja tamo nemam nikakvih oduzimanja bodova, ovo sto si objavio mi oduzese 9A5TIM ??? ??? ???

73
Mark

9A1AA

#95
Mark, razgovaraj sa šefom povjerenstva (kv managerom) koji mi je poslao taj word file i rekao da su to službeni rezultati i da ih objavim. Ja sam rezultate koje je on poslao meni kao "službene". Uostalom i ti si dobio isti email od Željka kao ja ;)

Vrlo lako ja ovaj file zamijenim drugim koji će mi Željko poslati. ;)
73, Ivo 9A1AA

9A8A

Citat: 9A1AA  u 12. Lipanj 2015, 15:58:45
Mark, razgovaraj sa šefom povjerenstva (kv managerom) koji mi je poslao taj word file i rekao da su to službeni rezultati i da ih objavim. Ja sam rezultate koje je on poslao meni kao "službene" i objavio.....
Ivo, sve OK !
Kazem da su ti poslali krive rezulate? Ocito si dobio stari FILE..hehe
Jer, ako je veza priznata ( a naodno je), onda se nema sto oduzeti..  ;D ;D

Vidimo se sutra na Jarunu !

73
Mark



9A1AA

#97
Mark, pogledaj email koji je tebi i meni poslao Željko!!!
Molio bih te da ga ti u ime povjerenstva upozoriš na grešku (ja sam u gužvi pa nemam živaca čekati njegov odgovor, hi).

Sutra nisam na ZRF-u. Idem za NS na proslavu 90 godina YU7BPQ.
73, Ivo 9A1AA

9A8A

Citat: 9A1AA  u 12. Lipanj 2015, 16:06:06
Mark, pogledaj email koji je tebi i meni poslao Željko!!!
Molio bih te da ga ti u ime povjerenstva upozoriš na grešku (ja sam u gužvi pa nemam živaca čekati njegov odgovor, hi).

Sutra nisam na ZRF-u. Idem za NS na proslavu 90 godina YU7BPQ.

Ja nisam u povjerenstvu???
Ne znam zasto mi to dostavljaju?
Ja na to ne odgovaram ..hehe

73
Mark