• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

r2 na Hvaru !?

Autor 9A3XZ, 11. Lipanj 2004, 08:27:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3XZ

ajd ca se nis ne hvalite da ste postavili rpt....dalmatinci skromni ljudi...pa makar bili i u zagrebu:))))))))svaka cast......ide to punom parom odkad vam je 9a6a president..cestitke jos jedanput!!!!73 de 9a3xz-mladen-pula-jn64wu
Mladen

9A4FW

Nemoj ga previse hvaliti da se ne pokvari  :D

73 de Zeljko, 9a4fw

9A6A