• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

CQ WW SSB

Autor 9A5K, 17. Listopad 2017, 20:39:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5K

Nije neka rijetkost, ali ako nekom treba DXCC, IOTA ili multiplier u contestu, čujemo se idući tjedan, ovaj puta iz 6Y.

https://dxnews.com/forum/forum/contesting/5505-6y1lz-montego-bay-jamaica

73,
9A5K


9A5HZ

Želim ti sretan put i da se sve ostvari što si zacrtao  ;D
73 de 9A5HZ  Zlatko

9A2JK

Hoće li biti aktivnosti na 160 m CW prije contesta?

73 ES GL
Martin 9A2JK
Nije znanje znati i za sebe ga zadržati, nego je znanje znati ga podijeliti.

9A1UN

Pozdrav,

obzirom da nismo jos dovrsili 9A1P lokaciju nakon oluje 06/2017, LX2A nam je prepustio svoju
lokaciju tako da se cujemo u contestu kao LX7I.
Prije contesta LX/osobni znak

73 UN



9A6XX

Evo i hrvatske zastave na CN3A :-)

73,
Hrle - 9A6XX

9A1AA

Hrle, tko je iz 9A u CN3A timu ?
73, Ivo 9A1AA

9A1UN


9A1AA

Hvala na odgovoru Davore.
Sretno vama @LX7I i Kreši @6Y.

73, Ivo 9A1AA

9A5K

Citat: 9A2JK  u 18. Listopad 2017, 08:41:44
Hoće li biti aktivnosti na 160 m CW prije contesta?

73 ES GL
Martin 9A2JK

Martine, moguće, no sve ovisi koliko ćemo pripremnih radova do contesta imati tamo, odnosno u kojem je stanju lokacija.
Ako setup bude OK prije contesta, onda ćemo biti više i na bandovima. Za sada je poznato da ima problema s jednom od antena,
ostalo ćemo znati kad stignemo na lice mjesta.

Od nedjelje sam u USA, pa ću vjerojatno napraviti i koji qso iz W1, a na 6Y stižemo u srijedu popodne, local time.

73,
9A5K

P.S. CQ WW CW ipak iz bližih krajeva, no zona 33. ;-)