• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

IOTA 2015

Autor 9A1AA, 22. Srpanj 2015, 13:41:19

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1AA

9A1AA/p u RSGB IOTA 2015 sa otoka Paga, CI-082, EU-170
Kategorija: IOTA FIX SOA MIX 12H LP

9A6C/p u RSGB IOTA 2015 sa otoka Paga, CI-082, EU-170
Kategorija: IOTA FIX SOU CW 12H LP

Čujemo se ;)
73, Ivo 9A1AA

9A7YY

A i ti Ivo sa svakim imaš posla.  ;)
GL, čujemo se.

9a6c

Je li?

E pa kad je tako, onda se možda i ne čujemo :P :P :P

A ako se i čujemo, karti se ne nadaj, osin ako nije janjac na stolu ;D ;D ;D

Ajde, pametnose...

9A6M

Žuć, zato na je tako.
Bol, mučninu i povraćanje - kada se oni pojave, nije ih lako podnijeti.


I will bring you PA to 9A. My plan is to be at gas station Sesvete between 11 - 12 on thuesday 21.7.2015.  I will send you SMS when we cross 9A border.

73, Jozef OM3GI


Tako i bi.
9a3pm, 9a9ab, 9a6m, zaželjeli dobrodošlicu.  Ugodan odmor u 9A i naravno dobar contest cijeloj ekipi koja je potegnula put Visa

73,
frenki 9a6m


DK8ZZ

DK8ZZ SOAB LP 24h Assisted, vrld.

Iako je bilo nekih planova raditi iz 9A, ove godine iz mnogo objektivnih razloga nisam u mogucnosti.

ZZ
73, Zrinko (Zik) DK8ZZ, VE3ZIK, YT3ZZ

9A4W

Citat: 9A1AA  u 22. Srpanj 2015, 13:41:19
9A1AA/p u RSGB IOTA 2015 sa otoka Paga, CI-082, EU-170
Kategorija: IOTA FIX SOA MIX 12H LP

9A6C/p u RSGB IOTA 2015 sa otoka Paga, CI-082, EU-170
Kategorija: IOTA FIX SOU CW 12H LP

Čujemo se ;)

Jeste možda u nekom 9aff području ?
73 Toma 9a4w

9A1AA

Tomo! Nećemo biti u 9AFF zaštićenom području ali ćemo biti u području zaštićenom bodljikavom žicom :D :D
73, Ivo 9A1AA

9A7YY

9A8RR c'test team razmjestio sva orudja, i poštimao nišanske sprave.
Vrijeme kratimo bevandom (gemištom) i gradelama.
Ekipa je zadovoljna za pozvizdit, ako se ne oblejamo možda nešto i bude od nas.

LP svima Branko 7YY

P.S. Gogo mrski neprijatelju i grintalo jedno skoro pa staro doć ćeš mi na nišan i dat ću ti RST 41....................zadišpet.  :D

9A3TY

Nakon dugo godina ove godine 9A3W neće biti aktivan u (neslužbeno: našem najdražem) IOTA contestu.
Nažalost, novi (a nadamo se uskoro i bivši) predsjednik našeg kluba ne dijeli mišljenje većine što su to radioamaterske aktivnosti pa nas je u potpunosti blokirao u radu. Kaže  (u slobodnom prijevodu) "Kad nećete u moj RMZO nećete ni na IOTU".  Ali kako kažu "više sreće sljedeći put".

Ovim putem želim puno uspjeha svima a naročito onima koji su se uputili na ekspediciju. Dobro znamo kako je to naporno po ovakvim temperaturama. Sretno!

Poseban pozdrav ekipi 9A6V koja brani boje Zadra a upravo se nalaze na trajektu za Dugi otok.

73 de Ivo, 9A3TY

9A6R

Ivo,ima li taj predsjednik barem pozivni znak ako već nećeš ići sa imenom i prezimenom?TNX and SRI.



73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9a6c

Citat: 9A7YY  u 24. Srpanj 2015, 17:05:18
9A8RR c'test team razmjestio sva orudja, i poštimao nišanske sprave.
Vrijeme kratimo bevandom (gemištom) i gradelama.
Ekipa je zadovoljna za pozvizdit, ako se ne oblejamo možda nešto i bude od nas.

LP svima Branko 7YY

P.S. Gogo mrski neprijatelju i grintalo jedno skoro pa staro doć ćeš mi na nišan i dat ću ti RST 41....................zadišpet.  :D

A da znate blejat, to znamo, a kaki ste za oblejat se, to ćemo, je li, vidit ;)

A i nas dva malešna smo danaske popodne obavili sve pripreme za naslovni contest, uključivo i trku do Broćanca i natrag po agregat. Sve je u&na autu osin spize, uređaja i nas, jerbo se i posljednji momenti prija puta troše na lovljenje kojekakvih FF, DCI, SOTA, IOTA,IOCA i sličnih referenci :D

Auto je lipo leglo, ali ne bi tribalo bit problems za doć na poziciju, a za sve dignit...vidićemo...dva ostarija poluinvalida sumnjivih operatorskih sposobnosti ,a pet bandova i isto toliko antena i još bi to ka tribali ka okrićat ::)

Vi tamo polakše sa vinon da i nama malo ostane kad dođemo u inspekciju ;)

Ajde, svima skupa dobra zabava i nema boljeg kontesta i luđeg naroda od nas kad na +40 činimo monade.

9A2ZH

Cini se da nitko nije bio na takmicenju
Niti se hvale niti se zale nasi vrli takmicari ....oli ste falili  :) :'(
pozdrav 2zh

9A1AA

73, Ivo 9A1AA

9A6R

Franjo...ja sam bija dežuran ovi vikend pa nisam ni moga do mojih u ZD! Lito je,puno posla,fali ljudi.Da sam u mirovini sigurno bi skočija do Dugog.POZ.




73,9A6R
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

9A2ZH

Da Reni i ja bi da sam malo zdraviji :)
  GL/GDX 2zh