• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

SLJEME VHF/UHF

Autor 9A6ARP, 15. Travanj 2014, 08:37:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A6ARP

Prošli tjedan se radio remont na poziciji gdje su postovljena naša dva repetitora te je došlo do isključenja istih koji ne rade. Čeka se ogovorna osoba 9A2HW, koja ima pristup na tu lokaciju, kako bi repetitore dovela u funkcionalno stanje. Nakon uključenja sljedi i obavijest na forumu.
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

9A6ARP

Isprobajte sad popularnu Zagrebačku R6..
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

9A4HP

Pozdrav!

VHF - sada S1-2 , prije S5-6
UHF - sada ne prolazim  , Prije S9+++


u JN75og
9A4HP OGULIN

E76MJ

 VHF prijem 3S jedinice , sa 5w otvaram   GL

9A5TD

Vidim ja da bez nas to ne bu delalo kako treba....ti se pobrini za Janje, pivu i rostilj a mi cemo ostalo......

9A6ARP

Sve se nekako nazire da si u pravu, ne gine mi janje i piva..
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)

9A6ARP

70cm na Sljemenu trenutno ne radi , jer je odgovorna osoba ustanovila kvar na lokaciji te je dotičnom repetitoru pregorio ispravljač, stoga se sysop za 70cm pismeno očitovao da se repetitor popravi u ovlaštenom Kenwood servisu. Kada će rpt biti spreman za rad do daljnjeg se nezna što ovisi o veličini ustanovljenog kvara.

Hvala na pažnji ..
9A6ARP, Darko
(9a6arp @ gmail.com)