• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Rekonstrucija repetitora i digipitera na Velebitu

Autor 9A6A, 07. Rujan 2005, 12:21:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A6A

Stručna ekipa HRS-a u sastavu Branko 9A3PM i Tuna 9A3PX otići će 9. i 10. rujna 2005 na Velebitsku Plješivicu. Popraviti će repetitor RV62 (R7 - 145.775/145.175 MHz) i postaviti UHF repetitor RU692  - 438.650/431.050 MHz.
Osim toga rekonstruirati će se digitalni čvor i pustiti u pogon link prema Učkoj, te popraviti 2m stanica na čvoru koja radi na 144.675 MHz.
Molimo sve zainteresirane radiomatere da ovog vikenda pomognu ekipi pri testiranju VHF i UHF repetitora i digipitera.

9A1UN


9A2D

Ukoliko nije tipfeler, onda će to sigurno biti...kao i izlazak novoga broja Radio HRS-a - od 1. rujna 2005. godine. Moj klub ga do sada nije dobio, ali vi ostali pretplatnici, budući da šutite, vjerujem da ste zadovoljni sa sadržajem tog broja.

73 de 9A2D