• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Video prijenos

Autor 9A3TY, 24. Kolovoz 2011, 15:54:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A3TY

Nekako mi se čini da bi bilo dobro da HRS u suradnji s "facama" u natjecanjima organizira real-time video prijenos s njihovih natjecateljskih lokacija u nekom velikom svjetskom natjecanju da vidimo kako se to treba raditi. Mislim da ni njima nije gušt natjecati se kad im drugi "nisu ni do koljena". Što vi mislite?
73 de Ivo, 9A3TY

9A6XX

pa imaš sve na internetu, evo snimke kako rade face... učimo, učimo...
http://www.rdxc.org/results/2011/audio_dq/RF4M_UA3MIF_20110319_1806.wav

73,
Hrle - 9A6XX

9A3TY

Citat: 9A6XX  u 24. Kolovoz 2011, 16:01:35
pa imaš sve na internetu, evo snimke kako rade face... učimo, učimo...
http://www.rdxc.org/results/2011/audio_dq/RF4M_UA3MIF_20110319_1806.wav

Sori Hrle ali ne rade mi nešto klikeri kako treba. Nit je video nit je nešto za naučit. Valjda je trebala biti neka fora al je nisam skužio. Ako te takve stvari nasmijavaju slušaj sljedeći put kad ja zovem CQ u natjecanju brzinom od 20tak WPM a javi mi se genijalac sa barem 50 i onda se čudi što ga pitam par puta da mi ponovi .... a u sebi kažem : da je Hrle tu vidija bi ti ....  ;D
73 de Ivo, 9A3TY

9A1UN

Ovo je SDR snimak za vrijeme Russian DX contesta, RF4M radi istovremeno CW i SSB, 2 signala istovremeno na istom bandu bez interlocka.
Zbog ovog su diskvalificirani. Uz još nekoliko postaja sa istim principom rada.  :D



9A3OS

Citat: 9a3ty  u 24. Kolovoz 2011, 15:54:49
Nekako mi se čini da bi bilo dobro da HRS u suradnji s "facama" u natjecanjima organizira real-time video prijenos s njihovih natjecateljskih lokacija u nekom velikom svjetskom natjecanju da vidimo kako se to treba raditi. Mislim da ni njima nije gušt natjecati se kad im drugi "nisu ni do koljena". Što vi mislite?

Ko su "face" ?

73
Sam, 9a3os