• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

RU na Sljemenu

Autor 9A4CD, 30. Svibanj 2005, 15:27:32

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A4CD

Da li se to meni čini (sve je moguče) ili nešto s 70 cm
repetitorom na Sljemenu nije u redu, dosta ga slabo
čujem iako ga aktiviram (jednostavno) kao i prije.


73's
Igor
9A4CD

9A6ZT

Pozdrav Igore !

Baš sam danas zamolio Ivicu ( 9A2HW) da pokuša saznati što je sa repetitorom, već sam pomislio da mi je netko "podesio" antenu jer ga jedva čujem.

73 de Zdravko - 9A6ZT

9A5ANB

Pozdrav decki,
I ja sam to primjetio. Bolje ga vidim nego sto ga cujem :)

Nego, jel ima netko mail od Ivice 2HW? Ako nije problem, posaljite mi na mail.

Pozdrav,
Mic, 9a5anb