• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

UCKA R4 - SUBTON

Autor 9A5TD, 16. Siječanj 2011, 12:06:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A5TD

Dosla nam je nova 2011 pa je red da pocme sa necim korisnim. Sa obzirom na situaciju i na ponasanje HAM operatora koji nas okrzuju iz nama susjednih zemalja  rad preko R4 biti ce moguc samo sa ukljucenim SUBTONOM. Ton ce biti neki od standardnih kojeg imaju manje vise sve radioamaterske stanice.

Datum i frekvencija tona biti ce objavljeni na oba foruma u toku tjedna.

73....9A5TD

9A7KXP

#1
Pozdrav Turbo Diesel ;D!

Misliš iz onih dobrosusjedskih zemalja loje nam već skoro 30g rade probleme i u prijemu TV programa .;D

Što se mora mora se,ali činjenica je da je subton dobra stvar i za NENAMJERNE smetnje kada silom prilika otvaraš dva a nekad i više repetitora koji nemaju subton. :)

9A7YY

Ajde Damire kad završite posao vrati kabel na Vis, pliz.
Ovi "moji" su postali nestrpljivi.  ;)

Lijepi pozdrav
Branko 9A7YY

9A5TD

Citat: 9A7YY  u 16. Siječanj 2011, 19:28:45
Ajde Damire kad završite posao vrati kabel na Vis, pliz.

Hi Branko,

Nemoj mi reci da je ovaj kabel sto se nalazi kod mene jedini kabel u HRS-u, e da sam zaao odmah bi napravio par komada ?

73.....

9A7KXP

Pozdrav. ;D

Pa kakav je to kabel? ???

Unikat?

;D ;D


9A3BSE

e mašala...svaka čast 9A5TD...
podržavam 100% !!!

73