• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

NIAR Silver Jubile Contest

Autor 9A1AA, 15. Kolovoz 2008, 17:48:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1AA

Za sve koji vole nešto malo egzotičnije evo jednog simpatičnog natjecanja koje organiziraju kolege iz Indije.

Organizator natjecanja je NATIONAL INSTITUTE OF AMATEUR RADIO (NIAR).
NAIR je osnovan je 1983 godine, sa sjedištem u Hyderabadu, a u cilju promocije radioamaterske aktivnosti u Indiji.

Sve o udruzi NAIR možete naći na web stranici http://www.niar.org/


NAIR SILVER JUBILEE CONTEST održava se u subotu, 16. kolovoza 2008., od 12.00 UTC do nedjelje, 17. kolovoza 2008., u 12.00 UTC.   

Radi se samo na opsezima 7 i 14 MHz.

Veze s VU postajama donose 5 bodova, veza sa specijalnom VU postajom (specijalna pozivna oznaka) donosi 10 bodova, dok veze s ostalim postajama donose po 1 bod.

Radi se CW i SSB vrstom rada, a jednu postaju možete raditi svakom vrstom rada posebno (maksimalno 4 veze s jednom postajom tijekom natjecanja).

Nema množitelja. Konačni rezultat dobiva se kao zbroj bodova.

Svi koji pošalju svoje natjecateljske dnevnike organizatoru dobivaju diplome.

Izvorne propozicije možete pronaći u privitku ovoga posta.

SRETNO ;)
73, Ivo 9A1AA

9a6c


9A4MF

Ivo svaka čast!
Vidi se da si jako dobar KV mng! Samo tako nastavi nas upoznavati i obavješčivati o zanimljivim natjecanjima! :)

Lijepi pozdrav iz Lipika!

9A1AA

Zgodno, zar ne?

Pratim svakakva čuda i liste koje se tiču kv contestinga pa se uvijek nešto iskopa.
Ako mi šta naleti iz Indije, uz aktivno sudjelovanje u RDA contestu, odradit ću pa da vidimo hoće li biti kakve diplomice

Probajte i Vi :)

73, Ivo 9A1AA

9A3SM

Ivoooooooo,

Ja još čekam ... ni glasa od tebe, a kamo li šta od obećanja ...
Vidimo se prijatelju na ZRF... pa ću te posdjetiti opet ... hihihihihihi
Pozdrav tebi i tvojima
Mato - 9A3SM

9A4MF

Pozdrav svima!
Radi ti AD8LH  LH IND 016  vrlo zanimljivo, mislim da bi ga rado imao u logu?
Ide preko VU2JHM, šaljem idući tjedan pa da vidimo kada i ako će doći QSL  karta!
Znam da to nije mjesto za LH ali kada si spomenuo VU nisam izdržao da  ti ne skrenem pozornost, a i drugima!

Lijepi pozdrav iz Lipika!

9A1AA

Ja sam u prolazu, dok sam radio RDA Contest, uspio odraditi samo jednu vezu:
17-08-2008 1521 VU2UKR 14 599 001  599 023
Naravno, log šaljem obavezno ;)

Ima li tko bolji rezultat ::)
73, Ivo 9A1AA