• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

WPX 2007 SSB - rezultati

Autor 9A1AA, 22. Siječanj 2008, 20:13:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A1AA

Na http://www.t93y.com/upload/wpx2007ssb.pdf možete naći rezultate WPX SSB 2007.

U top plasmanu od naših postaja su:
9A1A (op. 9A9A) - 1. u Europi u kategoriji SOAB
9A5Y (op. 9A5CM) - 1. u Europi, 21 MHz

Odlični su bili dečki i u assisted kategorijama:
9A2U (op. 9A3ZA) - 3. u svijetu i 1 . u EU, 28 MHz, assisted
9A2DQ - 2. u svijetu i 3. u Eu, 21 MHz, assisted
9A5CW - 5. u svijetu i 4. u EU, 7 MHz, assisted
Čestitke svima na izvrsnim rezultatima :) :)

Lijepo je vidjeti u plasmanu kategorije "više operatora" čak pet 9A postaja: 9A8M, 9A3B, 9A7D, 9A5D i 9A0R.
Čestitke susjedima iz 9A8M na prvom mjestu u 9A ;)
73, Ivo 9A1AA

9A1AA

Na stranici http://www.cqwpx.com/results.htm objavljeni su i službeni rezultati, odnosno članak iz CQ magazina.
Malo su dopunjene rezultatima i neke ranije godine :o
73, Ivo 9A1AA

T99D

Koliko sam ja uspio da vidim samo se malo nadopunila tabela u HP, ja od 2005 cekam da mi upise EU rekord(7 ssb LP), da bude jos tuznije 2006 je opet uradjeno preko navedenog rekorda iz 1995 godine i nista nije promjenjeno...
DALibor

9A2D

A ništa, žali se upravi vodovoda, ne ovdje.

73 de 9a2d

9A8DU

Citat: 9a2d  u 04. Veljača 2008, 19:19:48
A ništa, žali se upravi vodovoda, ne ovdje.

73 de 9a2d
???
Pozdrav ,Kefa mislim da bi Bandić to mogao rješiti.
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

T99D

 
Duboko umni odgovori, samo neprocita da se itko zali.
DALibor

9A3OS

Citat: T99D  u 04. Veljača 2008, 18:36:21
Koliko sam ja uspio da vidim samo se malo nadopunila tabela u HP, ja od 2005 cekam da mi upise EU rekord(7 ssb LP), da bude jos tuznije 2006 je opet uradjeno preko navedenog rekorda iz 1995 godine i nista nije promjenjeno...

Nemoj se čuditi takvim stvarima. Ja sam nedavno pisao k6aw da ispravi "all time records" listu jer ne odgovara stvarnom stanju. Do danas to nije napravio niti je bilo što odgovorio na moj mail. Ne ostaje mi ništa drugo, nego biti uporan i možda opet poslati mail, te se nadati da će upornost roditi plodom.

Uglavnom, organizacija kontesta im je katastrofa. Da samo znaš kakvu su nam diplomu poslali.

73
Sam, 9a3os

9A2EU

Možda je najbolje WPX SSB contest zaobići zbog zamornog 48 satnog formata, slabe prezentacije rezultata, diplome na g... papiru i sl. Dva tjedna prije je Russian DX Contest, 24 sata, dinamičan contest, hrpa ruskih postaja po 10 poena, broj veza u ovom contestu za 24 sata jednak WPX-u za 48 sati, veliki broj kategorija, brza obrada rezultata, ažurirani rekordi, diplome, plakete i dr. Contest završava u nedjelju popodne i stignete za odmoriti za novi radni tjedan.
Russian DX Contest IS!

73
Zlatko, 9A2EU

9a6c

Za pospance ima i 36 sati kategorija, šta nema?

Možda u svemu najviše pomaže ista taktika i kod nas - javna kritika. Ni ameri to baš ne vole.

meni je neki manager za WPX poslao diplomu za drugo mjesto iz 1998 na 160 M LP ne bunim se, a kvalitetu papira još nisam isprobao. Paloma je zakon...

GG

T99D

 Pisao sam i ja , ali do danas nema odgovora.Poslali su i plaketu koja nije losa, a o diplomi necu komentirati jer izgleda kako izgleda. Do sada mi je RDX uvijek padao u vrijeme nekih obaveza tako da nije bio radan,sto ne znaci da ove godine necu probati malo ga radim.
DALibor