Autor Tema: Promjena logotipa  (Posjeta: 281 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A3IV

• Master in Training
Promjena logotipa
« u: 25. Studeni 2021, 20:33:14 »
Promjena logotipa? Ni slucajno. Dobro nas je sluzio 30 godina. Zasto nebi jos 130?

Apsolutno protiv. Clan sam HRS 45 godina. Promjenom logotipa prestat cu biti. To vise nece biti moj savez

Offline 9A6WW

• Master in Training
Odg: Promjena logotipa
« Odgovori #1 u: 26. Studeni 2021, 10:12:05 »
Citat:
Apsolutno protiv. Clan sam HRS 45 godina.

E pa onda se drž logotipa prije 45 godina. Sve ima svoje vrijeme, pa i logotip. Postojeći je s obzirom na uzanse struke i estetske kriterije predugo zadržan.

A da više nećeš biti član, ne vjerujem. Već si desetak puta napisao tu i na hrvhf da se više nećeš javljati...a evo još si tu, i drago mi je zbog toga.

Logo je loš i mora se mijenjati. To je moje mišljenje, no ako se ne promjeni, ne mislim prestati biti član.

Lijep pozdrav
Zvonko
« Zadnja izmjena: 26. Studeni 2021, 10:15:40 od 9A6WW »

Offline 9A3IV

• Master in Training
« Odgovori #2 u: 26. Studeni 2021, 14:41:38 »
Ponekad moras prekrsiti sto si rekao da bi sprijecio stetu. Ja to sad radim. Da je napravljeno kao sto sam molio, da me se obrise i zabrani pisanje nebi se sad javio. Ali promjenili su se urednici i administratori i nitko nista nije poduzeo. Toliko o njima

Nemora se biti clan HRS-a da bi bio radioamater. Nemora se biti ni clan radio kluba a da se legalno javljas i imas dozvolu.

HRS samo rastjeruje svoje clanove. Sve manje i manje ih je. Ovo je opomena HRS-u da ce izgubiti jos jednog koji je to javno rekao. Mene. I tko zna jos koliko koji sute, ne govore nista ali ce napraviti isto.

Nisam delegat na skupstini. Moj glas nema tezinu. Jedino sto mogu napraviti je protest. Biti clan ili ne.

Offline 9A3IV

• Master in Training
« Odgovori #3 u: 26. Studeni 2021, 15:06:32 »
Kolika je demokracija, koliko se smije pisati, koliko se smije reci i koliko je HRS kao cjelina zainteresiran za clanstvo se vidi. Tko zeli vidjeti, vidjet ce.

Kad je pustan balon u Bjelovaru, ometana je komunikacija. Na forumu je javno napisano da postoji snimka i da se znaju ometaci. Da li je sto poduzeto?

Da li je sto poduzeto da se ociste repetitori?

Vrhunac bezobrastine je ovo. I prekinuo sam sutnju. Nakon 11 mjeseci postavio sam pitanje, otvorio ovu temu i dao odgovor na temu ft8. Ni na taj post nitko nije reagirao. Koga da prijavim kome? Slicica u prilogu

Logotip nije los i zastario. Lijep je, dobar i poseban. Treba ostati takav kakav je.

« Zadnja izmjena: 26. Studeni 2021, 15:16:28 od 9A3IV »