Autor Tema: SK - Emir 9A6AA  (Posjeta: 1696 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2M

• Newbie
  • *
Odg: SK - Emir 9A6AA
« Odgovori #30 u: 14. Studeni 2020, 20:39:12 »
Dragi Emire,

Do prije nekoliko dana smo se dopisivali i nesebično si mi odgovarao na sva moja pitanja kako postati 9AFF aktivator. Zadnje što si mi napisao bilo je da mi želiš sreću u mojoj prvoj aktivaciji i jedva čekaš da odradimo vezu. Nažalost to nisi dočekao. Naše prijateljstvo je trajalo jako kratko ali sam bez obzira na to neizmjerno tužan što si otišao. I zato ću tu svoju prvu aktivaciju posvetit tebi.

Počivao u miru.
Sućut obitelji.

Posljednji 73 & 44 de 9A2M, Hrvoje
73 de 9A2M, Hrvoje

Offline 9A4ZZ

• Senior Member
    • http://web.hamradio.hr/9a4zz
« Odgovori #31 u: 15. Studeni 2020, 10:25:43 »
RIP Emire
9a4zz

Offline 9A3WP

• Senior Member
  • @DK3WP (EMCOMM only)
« Odgovori #32 u: 15. Studeni 2020, 18:45:18 »
Nevjerojatno, tužno... Danas ovdje, a sutra tko zna gdje!
Svakim novim danom sve nas je manje.
A svjedočimo i nekom u najmanju ruku čudnom vremenu.
Moja iskrena sućut obitelji, prijateljima i kolegama.

Posljednji 73 de Goran, 9A3WP

« Zadnja izmjena: 15. Studeni 2020, 18:49:50 od 9A3WP »
OP: Goran QTH: Zabok
@9A3WP @DK3WP

Offline 9A4W

• Senior Member
« Odgovori #33 u: 18. Studeni 2020, 13:56:49 »
Emire počivaj u miru.
Sućut obitelji.
73 Toma 9a4w

Offline 9A2EY

• Senior Member
« Odgovori #34 u: 19. Studeni 2020, 11:40:07 »
Dragi Emire!
Nakon više od 50 godina poznanstva, suradnje i druženja prerano je došlo vrijeme kad Ti moram reći ZBOGOM. Ostavio si trag na mnogim mjestima koji će nas podsjećati na tebe i tvoja djela.
Počivaj u miru.

Željko 9A2EY

Offline 9A3DF

• Newbie
  • *
« Odgovori #35 u: 21. Studeni 2020, 12:38:37 »
Dragi Emire!
Prošlo je već dosta dana od kad si nas napustio.Još ne mogu prihvatiti tu realnost da te nema.Družiti smo se počeli prije 3 godine kada sam se javio kao zamjena u ekipu koja je išla na Palagružu.Posebno sam bio sretan što si me odabrao i prihvatio u svoju ekipu predivnih ljudi koji uz naš hobi vole i prirodu.Bio si inicijator i organizator svih aktivnosti.Boravak na Palagruži ostao nam je svima u predivnom sjećanju, tako da smo već razgovarali da  iduće godine ponovimo ekspediciju.Slijedeća predivno organizirana je bila ekspedicija na otok Sušac.Tu smo radili u IOTA natjecanju i postigli zavidan rezultat u našoj kategoriji.Ne mogu zaboraviti sa kojim si se oduševljenjem telefonom javio sa Comora i pričao kako funkcionira ekspedicija.Ovogodišnja ekspedicija na Dugi otok bila je isto super organizirana sa puno aktivnosti oko aktivacija FF referenci.Ovdje si opet dokazao svoju sposobnost i odliku velikog čovjeka, da viziju pretvoriš u realnost, kad si dan prije odlaska došao na ideju da se aktiviraju reference na Kornatima.Uspio si u roku 24 sata ishoditi dozvolu ministarstva, direktora Nacionalnog parka i organizirati prijevoz aktivatora.Za mene je to nenadmašan pothvat. Tko je mogao pretpostaviti da će naš posljednji susret biti u restoranu Macola na autoputu. imam snimljenu našu posljednju vezu u kupu Jadrana, ostavit ću je kao sjećanje na čovjeka koji je naš predivni hobi učinio još interesantnijim.Još jednom ti zahvaljujem što si me odabrao u svoju ekipu i što si mi omogućio da upoznam predivne ljude iz tvojeg okruženja.Tvoj odlazak veliki je gubitak za cijelu radioamatersku organizaciju, a posebno za naš FF Klub.
Iskrena sućut tvojoj obitelji od mene i moje supruge!
 9a3df  Željko