KV aktivnosti > KV natjecanja

HR KUP 2019

(1/2) > >>

9A3DF:
Nešto bi u pravilima natjecanja trebali promijeniti, jer mi nije jasno zašto u logu 9a7b nije moja veza i ja gubim poene bez moje greške.
U privitku je audio zapis zbog kojeg pišem ovaj post.
Čestitke 9a1wff na osvojenom prvom mjestu u klupskoj kategoriji.
VY 73!

9A1AA:
Taj zvučni zapis i svoj prigovor pošalji na email hrkup@hamradio.hr
Predlažem ti da obrišeš taj snimak sa foruma jer su neki bili na rubu tužbe i za manje stvari ;)
Kažu da nije dozvoljeno javno objaviti snimak bez privole drugog koorespondenta u vezi......

PS. Otvaranje nove teme ništa ne košta i doprinosi redu i lakšem pretraživanju foruma

9A4DC:
Lip pozdrav 9a3df. Ukoliko mislis da si ostecen posalji nam (KV Povjerenstvu) Sluzbenu zalbu ( u skladu s Opcim i Propozicijama HRK) prilozi taj zvucni zapis uz Zalbu, jer bez toga nemozemo i nesmijemo reagirat (forum nije u Propozicijama) . Mail za slanje zalbi je u Propozicijama (a mozes pod cc stavit i moj mail damircar9a4dc@vip.hr) .
Tnx na sudjelovanju.
Vy 73 de 9a4dc

9A3TY:

--- Citat: 9A1AA - 17. Svibanj 2019, 10:55:10 ---Taj zvučni zapis i svoj prigovor pošalji na email hrkup@hamradio.hr

--- Kraj citata ---

Dragi iskusni kontestaši i članu povjerenstva,
da vas malo podsjetim na Opća pravila KV natjecanja u organizaciji HRS-a
https://www.hamradio.hr/download/KV_opca_pravila_natjecanja_HRSa.pdf

"Video i audio zapisi natjecanja od strane sudionika u slučaju primjedbi mogu se prihvatiti kao vjerodostojni dokaz samo u slučaju da su dostavljeni povjerenstvu prije isteka roka za dostavu dnevnika veza"

Dakle, prošla baka s kolačima.

Nemojte me krivo shvatiti. Već davno sam javno izrazio neslaganje s ovom odredbom i pitao za njeno obrazloženje ali odgovor od (tada) nadležnih dobio nisam.

--- Citat: 9A1AA - 17. Svibanj 2019, 10:55:10 ---Predlažem ti da obrišeš taj snimak sa foruma jer su neki bili na rubu tužbe i za manje stvari ;)
Kažu da nije dozvoljeno javno objaviti snimak bez privole drugog koorespondenta u vezi......

--- Kraj citata ---

Baš me interesira tko to kaže? Nije riječ o privatnom razgovoru već o javnom.
A i Bandić bi imao što reći po ovom pitanju ...

9A1AA:
Da, imenjače,  u pravu si.
Sad je kasno za "zvučnu intervenciju".
O ostalom ne bih jer ja više ne radim ova Kup natjecanja. ....samo sam htio pomoći Željku ali sam zaboravio na rok...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju