Autor Tema: KV Zimski kup 2019.  (Posjeta: 652 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A9XX

• Newbie
  • *
KV Zimski kup 2019.
« u: 14. Siječanj 2019, 14:21:09 »
 Poštovani kolege !

Odabrao sam ovaj način za obavijest da zbog osobne greške pri formiranju  log-a u elektroničkom obliku za ZK - 2019. neću moći učitati log i time ću oštetiti sve kolege koji su radili moj znak 9A9XX u oba polusatna CW razdoblja.
Naime, radi brzine, broj veze upisivao sam ručno, a prilikom prijenosa u elektronički način   ( ADIF - file ) dobio sam 'pomak' za dva broja i sada se ne snalazim.
Vjerojatno bi prekršio kodex korektnog ponašanja kada bi za rađene call i QSO’s naknadno tražio broj veze ??!!
Zato na ovom mjestu ostavljam popis rađenih veza, pa AKO SMATRATE DA SE NEŠTO DA SPASITI, napravit ću sve što se ne kosi s pravilima i korektnom praksom.
Ujedno, ponovo molim sve kolege koje ću oštetiti za neki bod za razumijevanje.

Srdačni pozdrav svima i još jedamput ; ISPRIKA
 ???
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj 2019, 10:05:17 od 9A9XX »

Offline 9A1AA

• Global Moderator
  • Život posvećen forumu
Odg: KV Zimski kup 2019.
« Odgovori #1 u: 15. Siječanj 2019, 11:13:58 »
Taj problem se rješava tako što KV manageru, Zlatku 9A2EU, pošalješ ovu listu rađenih stanica sa dodatkom rednog broja koji si ti, 9A9XX, dao koorespondentu.
Tako će manager znati tko je stvarno odradio vezu s tobom i isključit će se mogućnost da te netko naknadno dopiše u svoj log.
Dakle, iako nemaš primljeni redni broj veze tvoj log može biti vrlo koristan za kontrolu.

73, Ivo 9A1AA