HRS > Web HRS-a

Potvrda o članstvu

<< < (2/8) > >>

9A8MM:

--- Citat: 9A4DC - 28. Listopad 2018, 11:07:28 ---9a8mm ak moze kratko "nestrucno" pitanje- ...

--- Kraj citata ---

Pozdrav Damir.

Pitanje nije baš za mene, ali ću ipak pokušati odgovoriti.

Sa strane aplikacije za evidenciju članstva: u funkciji je od početka godina, nakon procesa privikavanja i prilagodbe. Točnost podataka ovisi o podacima koje u savezu imaju i o ažurnosti.

Sa strane robota: ovo radi 9A2MI, i na ovo nemam utjecaj.

Mogu napraviti bilo kakav export (ručni, automatski, API, ...), ali zahtjev za to (čitaj: specifikacije) mora doći ili od Miljenka ili nekog iz saveza.

Marko, 9A8MM

9A4DC:
Doobroo. Aj bas cemo probat "off line" sto bi rekli. Prije HZK 2019. Cut cu se s Miljenkom, znam da je moguce.
73
dc

9A2JK:
Kod mene radu, uz jednu, po mojem mišljenu, manu.
Koristim Win 7 Pro – 64-bit, Firefox Quantum.

Skinuta PDF datoteka ima apostrof na početku i kraju imena,
pa je npr. esktenzija pdf' a ne pdf i sustav od prve ne zna
s kojom aplikacijom to treba čitati.
Meni nije problem, ali moglo bi neke zbuniti.

73
Martin 9A2JK

9A8MM:
Pozdrav svima.

Od danas je dostupna i mogućnost preuzimanja prijedloga pozivne oznake. Preuzeti ju možete na isti način, redak ispod potvrde o članstvu.

Do sada je tridesetak članova saveza preuzelo potvrdu o članstvu, a vjerujem da su svi početni problemi u radu riješeni. Na početnu stranicu su dodane i osnovne informacije temeljem kojih možete provjeriti jeste li platili članski doprinos (odnosno, je li on evidentiran u bazi), kao i pripadnost radioklubu. Još jednom pozivam svih da eventualne probleme ili primjedbe prijave na webmaster@hamradio.hr.

Marko, 9A8MM

9A4DC:
Marko jel to znaci da se mozemo "poceti offline igrati s hf robotom" neovisno o formatu baze podataka hrsa (robot mestar to moze rijesit) kako bi nam uploadi bili sto je moguce bolji? ! ?
Dc

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju