HRS > Web HRS-a

Potvrda o članstvu

(1/8) > >>

9A8MM:
Dragi radioamateri!

Od danas je na portalu HRS-a, u probnom radu, dostupna mogućnost preuzimanja Potvrde o članstvu u PDF obliku.

Da biste preuzeli potvrdu, potrebno je:
- imati korisnički račun na hamradio.hr portalu - ako to do sada nemate, možete ga kreirati tako da pošaljete email na webmaster@hamradio.hr i navedete vašu točnu email adresu
- imati uplaćen članski doprinos za tekuću godinu (godinu u kojoj se traži potvrda) - u sustavu su evidentirani svi uplaćeni članski doprinosi zaključno s 30.09.2018.

S obzirom da je sustav u probnom radu, molim vas da:
- sve probleme u radu prijavite na webmaster@hamradio.hr - opišite problem koji imate, priložite screenshot ili na drugi način dokumentirajte i pošaljite
- sve netočne podatke prijavite također na webmaster@hamradio.hr i navedete koji je podatak u sustavu pogrešan, a koji je točan (primjerice: "Adresa 'Petra Preradovića 7' je pogrešna, treba biti 'Glavni trg 1'")

Kratke upute za korištenje, sa slikama, nalaze se u prilogu ovog posta/članka.

Unutar tjedan dana, na isti će način biti dostupna mogućnost preuzimanja prijedloga pozivne oznake.

Unaprijed zahvaljujem na razumijevanju i komentarima.

Marko, 9A8MM

9A3TY:
Meni ne radi.
Kliknem na HRS e-usluge i dobijem onaj isječak kružnice koji se samo ludira na ekranu u nedogled.

9A1AA:
Ni kod mene sad ne radi.
Prijavio sam kvar ;)

10:41 - kvar otklonjen

9A8MM:
Sorry Ivo i Ivo, Wordpress cache je bio problem. Sada bi trebalo biti u redu.

Marko, 9A8MM

9A4DC:
9a8mm ak moze kratko "nestrucno" pitanje- kad mozemo i da li ikad mozemo ocekivat da bi HF ROBOT mogao koristit tu Bazu podataka (neovisno o formatu,up to date tocnosti podataka isl, i nacinu povlacenja podataka tj rucno po nalogu robot-mestra il admina, radnom vremenu servera isl itd) kao referencu uploada prijave logova 9a hf natjecanja isl itd.
Mislim,bez krajnjih primisli,al radi se na tome vec neko vrijeme,a ekipa zaduzena za tocnost i lijepotu nasih natjecanja to bi jako lijepo voljela dozivit za vrijeme ovozemaljskog zivota.
Oprostite na smetnji.
Vy 73 es GL to ali
DE 9A4DC

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju