HRS > Članske diskusije

Presuda Upravnog suda Republike Hrvatske

(1/11) > >>

9A2BX:
Poštovani građani!

Mislio sam da će tijek godina i društvenog razvoja ovu presudu činiti bezpremetnom.
Ali još uvijek postoje razlozi za njezinom objavom.
Ponukan sam današnjim problemom uglednog Hrvata i radioamatera koji pri povratku u Domovinu suočava se sa ostacima
odbačenih razmišljanja u demokratskom svijetu.
Pročitajte presudu!
Možda prepoznajete današnju društvenu stvarnost.

9A6XX:
Pozdrav Tonči,

da li postoji problem sa članstvom u HRSu i dobivanjem dozvole? Mislim da smo tu temu apsolvirali barem 10ak puta, a ako postoji problem pozivam čovjeka da se javi u svoj klub, stručnu službu HRS-a i/ili predsjedniku, i/ili nekom od članova IO HRS-a,i da vidimo što se dogodilo i ako je greška kako da ispravimo. HAKOM sigurno ne traži potvrdu o članstvu, niti HRS ikoga ograničava da se na ijedan način bavi našim hobijem.

Ja bi iskoristio priliku da uz tvoju poruku podsjetim sve hrvatske radioamatere bez obzira da li su platili članski doprinos da:
- naši vrijedni radioamateri koji plaćaju članski doprinos HRSu financiraju ovaj web i ovaj forum, te mnoge druge webove i forume u kojem mogu sudjelovati svi radioamateri
- naši vrijedni radioamateri koji plaćaju članski doprinos HRSu plaćaju doprinos IARU koji se bori za interese svih radioamatera u RH
- naši vrijedni radioamateri koji plaćaju članski doprinos HRSu plaćaju QSL biro za sve radioamatere u RH
- naši vrijedni radioamateri koji plaćaju članski doprinos HRSu plaćaju i KV i UKV natjecanja, webmastere i robote za sva naša KV i UKV natjecanja u kojima mogu sudjelovati svi radioamateri u RH
- naši vrijedni radioamateri koji plaćaju članski doprinos HRSu financiraju i UKV repetitorsku mrežu
...

A demokratska načela HRSa su da do 15. siječnja imamo i plan rada i financijski plan za 2018. na web stranicama javno i transparentno, da su rezultati elektroničkih skupština javno objavljeni, da su zapisnici IO vrlo brzo javno objavljeni, da se na skupštinama HRSa dozvoljava govoriti i onima koji nisu članovi Skupštine, itd itd...

73,
Hrle - 9A6XX

9A6WW:
Hrle, moram priznati da nisam svatio razloge 2bx za objavu prastare presude, ima tu vjerojatno neki background i povijest s kojom ja nisam upoznat.

Ali, ovo naglašavavanje "naši vrijedni radioamateri", kad se govori o članovima hrs koji tamo nešto financiraju je iritantno.

Jesu li nečlanovi manje vrijedni?

9A2BX:
Da. Postoji razlog objave "prastare presude".
Zato, što je uvijek nažalost aktualna.
Od jednog našeg poznatog radioamatera i kanadskog državljana traži se "potvrda o članstvu u HRS-u".

9A8A:

--- Citat: 9A2BX - 16. Siječanj 2018, 22:47:40 ---Od jednog našeg poznatog radioamatera i kanadskog državljana traži se "potvrda o članstvu u HRS-u".

--- Kraj citata ---

Pozdrav !

Tko trazi tu "potvrdu o članstvu u HRS-u"?
HAKOM?
Za sto mu to treba??
HRS je izdaje pa je glupo da je od covjeka trazi..??

73
Mark

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju