Autor Tema: Javne opomene  (Posjeta: 2050 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6C

• ???
  • *
Odg: Javne opomene
« Odgovori #15 : 06. Kolovoz 2016, 08:57:40 »
Previdio sam prvu rečenicu u 9A3Z postu, ono - meni opet dalo pisati...

Dok sam u svoje vrijeme bio na poziciji da vedrim i oblačim po webu i forumu, često sam imao prilike slušati/čitati od 9A8DU da se netko drugi logira pod njegovim znakom i onda piše svašta. Provjerom je utvrđeno da se uvijek logira samo jedan 9A8DU. Jednako kao što je utvrđeno da je 9A7WA zlorabio tuđe pozivne oznake i u ime tih ljudi pisao koješta. Isto kao što je netko, da ne kažem tko, koristio oznaku 9A6JJW, a potom i S54KB, da bi u strahu od samog sebe napisao nešto. Prvog sam nazvao Pero, jer mu je izričaj jaaaako sličio na 9A6A, za drugog se nisam mogao odlučiti ;D

A sad Denis tvrdi, a čaršija priča, da se njemu ne da pisati, iako nema tekuću zabranu.

To može biti:

1/ samo njegova priča za malu djecu
2/ greška u sustavu
3/ zlouporaba sustava

Evo, svečano se obavezujem da ću na ovom forumu objesiti screen shot koji dobijem od 9A3Z, a koji potvrđuje ove njegove navode. Ako mi se to nemogući, poslat ću je kome god stignem i koga znam pa da tu priču završimo.

Obzirom da znam kako Denis prati stanje na forumu, a prisutan je i na FB gdje ja nisam (pa molim da mu se ovo i tamo prenese), pričekat ću sedam dana, što je sasvim dovoljno za izradu takvog screenshota.

Ukoliko do tada ne dobijem screen-shot od 9A3Z, nema druge nego zaključiti da se radi o rješenje pod  1/, što nikako ne ide u prilog njegovoj ponovno izraženoj ambiciji da se kandidira za predjsendika IO HRS - u čemu ga zdušno podržavam.

Ukoliko screen-shot pristigne nakon roka koji sam zadao, javno ću se ispričati i svejedno ga objaviti. Ako do toga pak nikad ne dođe, sažaljenjem moram ustvrditi da osoba koja se služi takvim podmetanjima nije materijal za predsjednika IO i moja podrška izostaje, iako ona nema nikakvu praktičnu vrijednost, osim moralne i ham-friendly.

Mislim da su ovo uvjeti koji bi zadovoljili sve strane u postupku ::)
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #16 : 14. Kolovoz 2016, 16:05:04 »
Eto...

Prošlo je malo više od sedam dana - nema nikakve potvrde da je 9A3Z zbilja imao zabranu pristupa na web.

Obzirom da znam da je pratio ovu temu, jer mi je u osobnoj prepisci poslao screenshot iz kojeg je samo vidljivo da je ukucao krivu lozinku, slobodan sam zaključiti da je sve ovo njegovo pisanje na ovu temu blago rečeno ništa drugo do neistina, jer vjerujem da bi ozbiljan čovjek takvu stvar itekako nastojao potvrditi ili je ne bi uopće spominjao.

Kako rekoh, rado ću objaviti ispravku i ispriku bilo kad, ali sumnjam da će se to dogoditi.

Tvrditi nešto nije dokaz samo po sebi , sorry.

Lijepo je razmišljati o sebi kao predsjedniku HRS, ali očito da će to kao i prije ostati samo za uži krug blagonaklonika i neće ići dalje... Rekao bih - i s pravom.

PS - na istom screenshotu postoji jasno vidljiv TAB "zaboravili ste lozinku" koji treba kliknuti da bi ista stigla na mail koji je kod otvaranja accounta naveden kao kontaktni, ali...mislim da nije u tome problem..............
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #17 : 28. Kolovoz 2016, 16:49:04 »
Ispričavam se svima, malo sam zaboravio na ovu temu, znate kako je, poslovi odvuku čovjeka...

Uglavnom, moja ponuda Denisu još stoji i čim dobijem screen-shot iz kojeg je jasno da mu nije omogućeno pisanje ili registracija na forumu.

Opet - ponekad vidim registrirane i one kojima je zlosretnim stjecajem okolnosti oduzeto pravo na razmjenu misli na ovom forumu, a kako njihovih postova nema slobodan sam zaključiti da sustav funkcionira kako je i zamišljeno...

Ajde Denis, uskoro će izbori, idemo se uozbiljit.

Kako stvari stoje, imaš dva protukandidata, jedan bolji od drugoga, mrdni malo >:(