HRS > Članske diskusije

Rad HRS-a

(1/36) > >>

9A3TY:
Molio bih što veći broj članova članica HRS-a da se izjasne po ovoj temi kako bismo imali što vjerniju sliku stanja u HRS-u.

Pohvale, pokude i prijedlozi su i više nego dobrodošli.

9A3IV:
Dao 1. zašto?   zaslugom prvenstveno tajnice a onda i UO ne postojimo u zakonu.

Namjerno pišem UO a ne IO jer ništa ne izvršavaju

9A3TY:
Samo jedan komentar. Ne mreš bilivit.
Dobro, led je probijen. Da vas malo ohrabrim evo i par mojih primjedbi (iako sam ih već spominjao) :

- organizacija na nivou srednjeg vijeka

- loša komunikacija sa članstvom

- neizvršavanje zadaća s popisa "Osnovne zadaće HRS-a"
  slaba ili nikakvapopularizacija radijske tehnike i tehničke kulture u Hrvatskoj
  slabo ili nikakvo uređivanje i izdavanje stručnoga radioamaterskoga časopisa Radio HRS
  slaba ili nikakva zaštita amaterskih valnih područja
  slabo ili nikakvo održavanje i proširivanje mreže 2-metarskih i 70-centimetarskih repetitora u Hrvatskoj
  slabo ili nikakvo održavanje i proširivanje digitalne radijske mreže u Hrvatskoj
  slabo ili nikakvo postavljanje i održavanje magistralnih radiofarova
  slabo ili nikakvo razvijanje sustava amaterske televizije (ATV)
  katastrofalno loše organiziranje nacionalnih i međunarodnih KV natjecanja
  slabo ili nikakvo organiziranje tečajeva, radionica i predavanja za nastavnike i učenike
  katastrofalno loše organiziranje i vođenje QSL službe
  nikakvo organiziranje KV i UKV ekspedicija
  slabo ili nikakvo koordiniranje i uspostavljanje radioamaterskog sustava veza u kriznim situacijama, te suradnja s Državnom upravom za zaštitu i spašavanje
  slabo ili nikakvo organiziranje sustava veza u humanitarnim, ekološkim i drugim akcijama, te u pružanju nesebične pomoći u prirodnim, tehnološkim i ostalim nesrećama.
  nikakvo organiziranje redovitih stručnih seminara i skupova za radioamatere, pretežito za uvođenje novih tehnologija
  nikakvo izdavanje stručne radioamaterske literature, ponajprije za mlade operatore i konstruktore
  slabo ili nikakvo njegovanje radioamaterskog duha i vrijednosti radioamaterizma, poticanje dobre volje i prijateljstva među građanima svih zemalja svijeta, neovisno o njihovim političkim, rasnim , nacionalnim i vjerskim pripadnostima i svjetonazorima,

- kontinuirane blamaže odgovornih nakon kojih nema nikakvih promjena

Vi nastavite popis ili kontrirajte, samo nemojte biti ravnodušni.
Pojedinac ne može ništa ali hrpa pojedinaca može nešto ! !

9A3TY:
Ajmo curice, ajmo dječaci, ....
Nemojte se sramiti.
Iako je glasovalo oko 1% članova članica HRS-a po meni je to još nedovoljno veliki broj da bi bio pravi pokazatelj.
(Iako na komercijalnim televizijama prikazuju rezultate anketa s udjelom od samo 0.4% populacije ili biračkog tijela).

Za sada uvjerljivo vodi ocjena 1 - katastrofa, gore ne može sa 42,1% glasova
a za njom slijedi ocjena 2 - zadovoljavajuće, nismo još dotakli dno sa 26.3% glasova.
Dakle, čak 68,4% ispitanika daje lošu ocjenu.

Dajte svoj glas, dignite svoj glas, napišite nešto, bilo što, recite da ste odustali od svega, da se ne nadate nikakvim promjenama, recite što su za vas gorući problemi ili pohvalite nešto ili nekoga ili recite da ne trebate nikakve promjene, pošaljite me kvragu (molim moderatora da ne reagira na to jer sam sam pozvao na takvo izjašnjavanje  :) ) bilo što, samo se izjasnite, ne budite samo pasivni promatrači događanja oko sebe. Uzmite aktivnu ulogu jer samo tako se to može zvati demokracijom i građanskim društvom.

9A3LI:

--- Citat: 9a3ty - 08. Travanj 2016, 10:08:10 ---
- neizvršavanje zadaća s popisa "Osnovne zadaće HRS-a"
  slaba ili nikakvapopularizacija radijske tehnike i tehničke kulture u Hrvatskoj
  slabo ili nikakvo uređivanje i izdavanje stručnoga radioamaterskoga časopisa Radio HRS
  slaba ili nikakva zaštita amaterskih valnih područja
  slabo ili nikakvo održavanje i proširivanje mreže 2-metarskih i 70-centimetarskih repetitora u Hrvatskoj
  slabo ili nikakvo održavanje i proširivanje digitalne radijske mreže u Hrvatskoj
  slabo ili nikakvo postavljanje i održavanje magistralnih radiofarova
  slabo ili nikakvo razvijanje sustava amaterske televizije (ATV)
  katastrofalno loše organiziranje nacionalnih i međunarodnih KV natjecanja
  slabo ili nikakvo organiziranje tečajeva, radionica i predavanja za nastavnike i učenike
  katastrofalno loše organiziranje i vođenje QSL službe
  nikakvo organiziranje KV i UKV ekspedicija
  slabo ili nikakvo koordiniranje i uspostavljanje radioamaterskog sustava veza u kriznim situacijama, te suradnja s Državnom upravom za zaštitu i spašavanje
  slabo ili nikakvo organiziranje sustava veza u humanitarnim, ekološkim i drugim akcijama, te u pružanju nesebične pomoći u prirodnim, tehnološkim i ostalim nesrećama.
  nikakvo organiziranje redovitih stručnih seminara i skupova za radioamatere, pretežito za uvođenje novih tehnologija
  nikakvo izdavanje stručne radioamaterske literature, ponajprije za mlade operatore i konstruktore
  slabo ili nikakvo njegovanje radioamaterskog duha i vrijednosti radioamaterizma, poticanje dobre volje i prijateljstva među građanima svih zemalja svijeta, neovisno o njihovim političkim, rasnim , nacionalnim i vjerskim pripadnostima i svjetonazorima,

--- Kraj citata ---

Navedi mi jednog, ma ne, navedi mi po svakoj točci tvoje kritike jednu osobu, radio-amatera ili ne, mlađeg od 50 godina, koji bi se ozbiljno primio riješavanja navedenih problema
ili neka se sam javi pa da vidimo kakva nam je budućnost.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju