HRS > Web HRS-a

FORUM

(1/10) > >>

9A6AA:
Iz zapisnika sa zadnje sjednice IO HRS-a:

Ad 7: Rad WEB urednika
...

Blažičević je potom napomenuo da se na forumu koji je na našim WEB stranicama, dio članova HRS-a nedolično ponaša i međusobno vrijeđa, što nije u duhu HAMSPIRITA a ujedno ruši ugled Saveza i njenih članica.
Slijedom toga, a na prijedlog predsjedatelja, jednoglasno su donesene sljedeće

O D L U K E
• da pristup forumu mogu imati samo članovi HRS-a, odnosno radioamateri koji su platili članski
doprinos - sve ostale isključiti s foruma,
• da se na glavnoj stranici ne prikazuje pregled novih postova, ...

Nema sumnje da će odluka iz prvog stavka spriječiti da naše prljavštine idu izvan našeg dvorišta. Gasimo vatru a ne njen uzrok.

Odluka iz drugog stavka smiriti će oni kojima je Forum služio kao ploča za objavljivanje literalnih uradaka tipa "...Ili bi opet nečiji tata htio biti jači od mog? ..." No, nesumnjivo je da će pojačati letargiju svih dobronamjernih sudionika Foruma. Osobno, na HRS-ove WEB stranice najčešće sam dolazio vidjeti što ljudi pišu na Forumu. Nakon ovakve odluke neću istraživati koji je zadnji post napisan.
Predsjednik je presjekao jednu od zadnjih spona članstva s HRS-om. Šteta. Ne za njega već za nas.

9A6AA

DK8ZZ:
Steta je ogranicavati pristup onima koji placaju clanarinu.
Istina, DARC ima slicno, ali DARC forum je mrtav forum.
Mogle su se pojedine diskusije ostaviti samo za clanove.
Steta, ovo je bio jedini forum sa EX YU prostora koji je imao posjetu i pisanost.

9A4QV:
Nakon što sam pročitao zapisnik u kojem je navedeno jako puno nebuloza a IO kao da nikad nije ni pročitao zapisnike ranijih sjednica na kojima su sudjelovale iste osobe odlučio sam da ću nakon što sam radioamater i član saveza 35 godina prestati posjećivati sve HRS forume, VHF, CRO-cc. naravno, neću više biti ni član istoimenog saveza.

Zahvaljujem se svima na suradnji i druženju kroz sve ove godine. Čujemo se negdje na bandu.

pozz
QV

9A2UK:
Godinama sam pratio forum i na njemu pronašao niz
odgovora na moje tehničko neznanje od strane pametnih.
Istina da je na forumu bilo i svakojakih drugih diskusija
ali me one nisu zanimale pa sam ih jednostavno preskočio.
Ovom svojom odlukom HRS očito lomi i posljednju sponu
sa svojim tihim članstvom (ovdje mislim na sebe).
Očito se moram okrenuti drugim forumima sličnog karaktera
drugih saveza. Od 2016 HRS sigurno gubi jednog člana.

73 svima forever ovdje de Željko 9a2uk

PS.  9A4QV pse objavi ili mi na mail pošalji gdje namjeravaš
dalje pisati. Nedostajat će mi Tvoji postovi.

9A6JRZ:
U pitanju je neznanje bar u ovom slučaju kojeg ću navesti.
Ne moraju na naslovnici gosti vidjeti popis zadnjih postova na forumu, ali zašto to ne bi vidjeli članovi koji su platili članarinu (a modul koji je bio na web stranici je to jako dobro odrađivao).
Predsjednik ne zna što je to CMS itd. tako da ga je netko morau upozoriti na to ...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju