Autor Tema: Iaru Region I Field Day  (Posjeta: 1209 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6C

• ???
  • *
Iaru Region I Field Day
« u: 25. Veljača 2005, 20:21:31 »
Natjecanje pod ovim nazivom na KV odvija se u dva termina - lipanj i rujan odvojeno za CW i SSB.
Kako stvari stoje, aktivnost je prilična, ali ono što mi je nejasno jest postojanje zbirnog evropskog plasmana i slanje dnevnika.

Kakv je stav HRS po tom pitanju, kuda poslati dnevnik itd. Čini mi se da sam viđao nacionalne plasmane, što u našem slučaju nije neki osobit podvig kad malo tko radi, a još ih je manje koji šalju dnevnik.

Budući da se u istim terminima odvijaju i neka UKV natjecanja, možda bi bilo zgodno ove godine pokrenuti stvar s mrtve točke, jer se možda uz veće UKV ekipe može naći malo mjesta i za jednostavnu KV postaju koja bi dala svoje u ovom natjecanju? A možda bi i kategorija "jedan operator" dobila na cijeni, jer bi bi bilo posla za dvojicu ili trojicu bez potrebe da se krše propozicije u nekom od natjecanja...

Je, znam, kao da nema dovoljno natjecanja i bez ovoga, ali eto, vrag mi ne da mira i to je...

Manageri, predsjednici, idemo...

Gogo
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti