KV aktivnosti > QSL služba

Slanje QSL-ki klubovima?

(1/8) > >>

9A5ADI:
Lijep pozdrav, neupućen sam pa bih molio da mi netko odgovori. Koliko se često šalju qsl-ke na klupske adrese? Član sam 9A1CHI, zadnje qsl koje su stigle, su bile prije više od godinu dana, ako ne i dvije. Da li eventualno postoji mogućnost da se qsl na moj pozivni, pošalju meni poštom, naravno uz moje plaćanje poštanskih troškova.

9A5ADI

9A3MN:
zanimljivo, nema odgovora već 3 i po dana
nisi jedini koji čeka
zato, još malo strpljenja pa možda i bude

mi u Brodu smo zadnje pokupili na Jarunu 2013 (zagrebački hamfest)

73! Zlaja 9A3MN
9A1CRS QSL manager

9A9C:
pozdrav.ja mislim da bi bilo najbolje slati qsl-ke putem tiska..uplatite 15 kuna i čekate qsl-ke..najjeftinije i najbrže...73...9a9c..đuro

9A3TY:

--- Citat: 9A3MN - 23. Prosinac 2014, 14:50:30 ---zanimljivo, nema odgovora već 3 i po dana
nisi jedini koji čeka
zato, još malo strpljenja pa možda i bude

--- Kraj citata ---

Od koga očekujete odgovor? Od stručnih službi koje ne komuniciraju s običnim pučanstvom preko foruma? Od QSL managera koji neće javno reći da ne šalje QSL-ke klubovima poštom (već isključivo Mirkom i Slavkom ili iz-ruke-u-ruku) ili ... ???

--- Citat: 9A9C - 24. Prosinac 2014, 18:45:49 ---pozdrav.ja mislim da bi bilo najbolje slati qsl-ke putem tiska..uplatite 15 kuna i čekate qsl-ke..najjeftinije i najbrže...73...9a9c..đuro

--- Kraj citata ---
.

Da, zaista, kažem vam, 15 kuna je jeftinije od 0 kn.  ???
Sigurno tako formiraš i cijene svoje furde kad su onakve  ;D

9A1IW:

--- Citat: 9a3ty - 26. Prosinac 2014, 16:12:50 ---Sigurno tako formiraš i cijene svoje furde kad su onakve  ;D

--- Kraj citata ---

Ovo ti je malo neukusno. Čemu to?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju