UKV aktivnosti > UKV natjecanja

Rezultati AA 2003 VHF/UHF

(1/2) > >>

9A4FW:
U rubrici "UKV -> Rezultati natjecanja" možete vidjeti službene rezultate Alpe adria kontesta za 2003 godinu.
Čestitke 9A0R za prvo mjesto u C kategoriji VHF dijela. Također čestitke i 9A2L kojima je drugo mjesto u A kategoriji VHF-a promaklo za manje od 400 bodova :(   .

73 de Željko, 9A4FW

9A4QV:
Pozdrav,

pridruzujem se cestitkama svima na uspjehu. Zamolio bih nekoga da ni objasni ovaj rezultat koji se nalazi u sluzbenim UHF sekcija:

11 IW1PRT/1 JN44NN 13.259 20 UT8AL KO61WP 1.992 5 5/8 vert. 1600

Je li ovo ozbiljno, ako nije, kako se takve greske mogu provlaciti kroz komisije i kompjutersku provjeru rezultata?

Jos jednom, 1992 km sa 5/8 na 70cm je prosto nevjerovatno.

Hvala

9A4FW:
Da, vjerovatno je u pitanju greška. Ovo natjecanje se jos obrađuje ručno. Za mjesec dana imamo sastanak svih VHF managera, organizatora AA kontesta, i tamo ću predstaviti program koji sam dobio od OM2TW za automatsku obradu logova.

73 de Željko, 9a4fw

:
Pozdrav,

> Za mjesec dana imamo sastanak svih VHF managera, organizatora AA kontesta, i tamo ću predstaviti program koji sam dobio od OM2TW za automatsku obradu logova.

U Sloveniji se svi UKV natjecateljski dnevnici temeljito provjeravaju "noname" programom koji je napisao Tomaž S59W . Ja ga nemam, ali bi ti možda bilo interesantno da ga dobiješ od Tomaža i provjeriš.

73 de Maki

9A0HRS:
Željko,
treba li kod tog Talijanca staviti kakav znak  :?: glede gornje primjedbe?

Emir, 9A6AA

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju