UKV aktivnosti > Repetitori

Velebitska Pljesevica - SERVIS

(1/4) > >>

9A5TD:
Ekipa ide sutra 20-july-2012  na V.P. radi servisiranje atnena i repetitora za VHF-UHF. NE znam kakvo cemo stanje tamo zateci ali posto je ove zime bilo pucanja akumulatora, lomljena nosaca od leda itd. moglo bi biti svega.  Morat cemo potraziti na konstrukciji malo prostora za smjestaj drugih antena pa bi bilo dobro da nesto ekipe bude na tim frekvencijama radi testiranja...

9A1IW:

--- Citat: 9A5TD - 19. Srpanj 2012, 17:04:59 ---Ekipa ide sutra 20-july-2012  na V.P. radi servisiranje atnena i repetitora za VHF-UHF. NE znam kakvo cemo stanje tamo zateci ali posto je ove zime bilo pucanja akumulatora, lomljena nosaca od leda itd. moglo bi biti svega.  Morat cemo potraziti na konstrukciji malo prostora za smjestaj drugih antena pa bi bilo dobro da nesto ekipe bude na tim frekvencijama radi testiranja...

--- Kraj citata ---

Ja sam sutra na putu prema Dalmaciji (KA-IM), radit ću sa 5W i L/4 antenom u mobilu, pa ako mogu pomoći... Imat ćete me na APRSu. KOje frekvencije da monitoriram?

9A5TD:
Ako vrijeme dozvoli ekipica ide u Subotu 20-Juny-2015 na snimanje situacije radi instalacije nove opreme na R7.

Posto ce biti u pitanju nova mehanika mora se napraviti izvid na lokaciji i ujedno snimiti stanje postojece opreme, bit cemo prislusni na kanalu kojem inace radi R7 .. Vrlo vjerovatno cemo privremeno i osposobiti Rep. da se ponovo malo cujemo kroz kontinent.

73...

9A5TD:
ODGODJEN put za Cetvrtak 25-06-2015. Poklopilo se nekoliko detalja na koje nismo racunali: Lose Vrijeme -Bickl.utrka za Zavizan... 73..

9A5TD:
Drzite nam palceve da sutra sve bude Ok i da se nista ne okrene naopacke kao zadnji puta. Ako nas sreca posluzi cujemo se na R7 / mi cemo biti INV na sutrasnjem putovanju i prilikom radova.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju