HRS > Članske diskusije

Pravilnik-napokon pravi

(1/2) > >>

9A2SB:
Bravo!Napokon je krenulo sa istinskim normama.Svatko je dobio znak da može raditi,a za ići naprijed treba se potruditi.Bilo bi nakaradno dati 1x ili 2x znak nekome tko neradi ili je "nedaj Bože "položio" A kat.na janjetini u Mostaru".Sada je na redu Pravilnik o radu Suda ćasti,koji su "gamileci"davno obećali......hi .Puno sreće i uspjeha...de 9A2SB

9A6XX:
oni koji su dobili A kat. na racun janjetine u mostaru vec imaju svoj dvoslovcani znak, a oni koji su tu prisutni i aktivni godinama nemogu ni blizu.. i dalje janjetina moze uraditi svoje na temelju one seste tocke.. doprinos radioamaterizmu...  :roll:

no, u biti sto je tu je, ne vjerujem da se to moze bolje definirat zato po mom misljenju pravilnik je sasvim dobar i korektan...

9A4FW:
Ta sesta tocka je izazvala raspravu od gotovo sat vremena i nije donesena jednoglasno (5:2). Tesko ce se tu nesto provuci jer su 2 clana IO-a koji su bili protiv u komisiji za dodjelu pozivnih oznaka, a oni moraju dati misljenje za IO :)
    Pod tom se tockom najvise mislilo na 2 ili 3 amatera koje ne zanima DX rad vec iskljucivo digitalne komunikacije i koji su ulozili jako puno svoga vremena da bi danas u 9A imali razradjenu PR mrezu. Protupitanje je bilo sto ce njima dvoslovni znak?....Ali sami se zamislite sto mislite kada Vam se netko predstavi kao npr. 9A7xxx ? Ipak su to visokoobrazovani ljudi koje bi na neki nacin trebalo nagraditi za njihov rad.
    Vjerujte da se tu nece provuci ni igla bez zasluga :)

73 de Zeljko, 9a4fw

9A5AEI:
Šta sa onima koji radili samo u timovima i postizali odlicne rezulte i sada bi htjeli radi sa osobnim znakom nesto kracim takodjer ostvarivati iste ili bolje rezultate... Takve ne treba nagraditi? Vidim kolika je aktivnost 9A stanica u takmicenjima, moze se ih nabrojati cca 15 komada u WW takmicenjima sta je stavrno sramota! Ja sam najcesce radio sa klupskim znakom i ostvarivao sam soldine rezultate i sad je pitanje da li mogu dobiti dvo slovcani znak? PR u 9A je los da losiji ne moze biti! Svaka cast onima koji su napravili nesto za tu PR mrezu...

73 de 9A5ALPHAECHOINDIA

9A3RE:

--- Citat: "9A5AEI" ---Šta sa onima koji radili samo u timovima i postizali odlicne rezulte i sada bi htjeli radi sa osobnim znakom nesto kracim takodjer ostvarivati iste ili bolje rezultate... Takve ne treba nagraditi?

U timovima se uvijek podijeli posao, neki rade contest a neki peku čevape. Ako je tim napravio dobar rezultat to ne znači da si radio contest, možda si samo pekao dobre čevape.

Iz prakse znam si dobar operator, ali si još bolji za roštiljem. (pogledaj foto galeriju)

73 9a3re
--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju