Autor Tema: 9A u CQ WW CW 2004.  (Posjeta: 4569 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6C

• ???
  • *
9A u CQ WW CW 2004.
« Odgovori #15 u: 08. Prosinac 2004, 20:37:12 »
Ma, šum je bio i S9+20 na momente, ali nisam htio nepotrebno dramatizirati, situacija je i bez toga bila dovoljno crna i na momente dramatično tragična.
Ahhhh... Šta mogu, uhvaćen u zamku vlastitih ograničenja, dao sam sve od sebe, ali nije išlo... Pa sam pokupio prnje i ostavio Tomu da se batrga do kraja, a ja sam otišao u Split hraniti Talijane ribom...

Za web je bolje da nema šuma, jedino 6AA povremeno uključi attenuator da malo smanji smetnje... Pa i mene, ako treba.

A opet, ja ni u ludilu ne bih priznao da ga nisam mogao bolje dignuti, ako što su to neki radili pravdajući se prije mene (he, he, he...) za osvojena druga mjesta u nekim natjecanjima... gdje su ih skoro stigli neki tipovi koju su 12 sati spavali... ali su radili više množitelja...

Baš sam zločest i pri tome nemilosrdan...

Šalu na stranu, čovjek treba biti zaista spreman i spretan da bi dobro odradio contest, što u mom slučaju doista nije bio slučaj. Duge pauze između dva natjecanja nimalo ne doprinose kvaliteti dostignuća, a u konačnici dovode do toga da ugrožavaju prijem Hrvatske u EU očitim ignoriranjem pripadnika novoprimljenih članica, što svakako nije u redu.
I još te u tome uhvate tvoji rođeni pa to i obznane...

Ja vjerojatno nisam ni svjestan dugoročnih posljedica koje će 9A6C ostaviti na mnogo toga u ovom sportu i šire...

Da sam bar zapisao sve one tipove koje sam zvao, a oni nisu odgovarali... Svašta bih im sada napisao, a ovako... ne mogu im ništa, a kriv sam, nije da nisam... Nisam čuo OK/SP koji su me mahnito pozivali...

Što je najgore i žena mi je rekla da mi je to posljednji put da se tako odnosim prema contestiranju... Najavim full vikend i osvanem u subotu navečer doma kao da ništa nije bilo...

Vidim ja, crno mi se piše...

Idem trenirati.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti