• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

9A CW kontest: pitanje

Autor VE3ZIK, 23. Studeni 2004, 17:38:37

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

s56a

OO Hrle, ukalja mi 9A CW plaketu iz 2001 za SOAB HP EU kada su bili prihvačeni dnevnici iz ARRL 10 m takmičenja!  Čak je organizator morao izračunati moj rezultat jer sam radio sopstvenim programom :-)

Bila bi dobra kategorija Brač-Vrh brda-Moxon da se Spličani ne potuku oko Nebodera :-)

73 de Mario, S56A

9A7ZZ

Nije Split u sloveniji (malim slovima) i ne kaže se Spličani nego Splićani.
Jesi ti ono kršten u Banja Luci ili Banja Luki.Koji se kurac ti uvijek trpaš,tko te što pitao.
73 iz Broda na Savi-Viktor

9a6c

Emire, mislim da je sada tvoj red.

Viktore, možda bi bilo korisno da izbrojiš do tri prije nego počneš, za tvoje i opće dobro. Jer ovo zadnje je na razini intelektualnih dometa nekih kolega iz 9A11 landa kojima su me počastili u jednoj drugoj priči. Za tako nešto nema ptrebe.

Na forumu svatko ima pravo reći što misli, a održavati prihvatljiv nivo komunikacije stvarno ne bi trebao biti problem. Beu obzira na tvrdo i meko č/ć, jer , ruku na srce, ako krenem s pravopisom i gramatikom, možda ni pravovjerni 9A akteri ne bi dobili više od dvojke... Nomina sunt odiosa, of course...

Budući da je svatko rekao svoje, predlažem pivo za rastanak i doviđenja na nekom drugom slučaju.

Gogo

s56a

Bezimeni 9A7ZZ, ja sam prihvatio slovenačku gramatiku jer mi imponira tvrdi tič :-)

Nadam se, da bar znaš šta znači znak na koncu gornje rečenice kad več nisi upoznat sa osnovama javnog nastupanja ili netiquette.  Javio sam se uglavnom zbog tvojih nekorektnih odgovora 9A6XX ali to ti je očigledno urođeno.  Možda bi trebao povečati dozu lijekova za smirenje?  Ili smanjiti alkohol...

73 de Mario, S56A, N1YU

9A7ZZ

73 iz Broda na Savi-Viktor

s56a

... (obrisano od strane Urednika)...

Ja obično ne objavljujem privatnu poštu ali ovako nešto primitivno još nisam primio.  Tisuču ljeta hrvatske kulture kojoj nažalost i ja pripadam.

73 de Mario, S56A, N1YU

9a6c

Ljudi, ovo nema smisla.

Gogo

9A6AA

Citat: s56a...

Ja obično ne objavljujem privatnu poštu...

73 de Mario, S56A, N1YU
Onda Mario i ne objavljuj, molim Te.

9A6AA

(primoran sam zaključati te time okončati ovaj razgovor)
"DX never sleeps..."