Packet radio > PR software

Odlicni programi za konteste...

(1/11) > >>

9A4KL:
Isproban software za konteste i za logiranje,tko zeli neka pogleda na

www.n3fjp.com

9A4QV:
Pozdrav,

Napokon jedan dobar win contest ukv log, nadam se da radi kao sto je i opisano.
u svakom slucaju 9a4kl pohvala za dobar link,
Hvala

Adam

9A4HP:
JA KORISTIM ACLog 2.4 KOJI JE ZA SVAKODNEVNO KORIŠTENJE .ISPROBAN VEC DUZE VRIJEME I RADI BEZ GRESKE KOD MENE.POZDRAV IZ OGULINA DE 9A4HP

9A4KL:
Drago mi je da sa pomogao,ja sam samo par tih programa isprobao i rade kao sat.Skinuo sam ih prije par dana,nazvao Scota i dobio broj unaprijed za koristenje programa CQWW a narucit cu cijeli CD(49 $).

Jedini je problem placanje kod nas.Od svih mogucnosti koje se u svijetu danas pruzaju za transfer novca,mi mozemo koristiti usluge Western Union office-a(koji imaju urede u nekim bankama) ili slati cash u kuverti.(Preporucujem Western Union)

pozdrav

9A2QP:
:D Pozdrav!
Evo da se i ja ukljucim u raspravu ja koristim vec punih 9 (devet)godina sa softwerom LOGGER 16 a sad posljednjih 4 godine LOGGER32 od Boba Furzera K4CY jako dobar log ima sve integrirano RTTY PSK CW statistike i radi od WIN95 -2000 svi sistemi sad ima najnovija verzija 2.7 i kaj je naj BESPLATAN registrira se na znak kod prvog pokretanja a mogu se i jos logova (drugi koristeni znak) otvoriti inport export redni broj u takmicenju i jos puno toga.
Ako se neko zainteresira nek pita ja stojim na raspolaganju.
Softwer se moze za radioamatere skinuti BESPLATNO na (gdje ima i starijih verzija) :idea:

http://www.logger32.net/

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju