• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

problemi sa repetitorima

Autor 9A3DRD, 27. Prosinac 2009, 21:02:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A7KXP

Citat: 9A7KXP  u 31. Prosinac 2009, 15:53:11
ma mogu sa žaljenjm reči da nisam tu doma tj da ne kužim te ton i cdtv kodove baš najbolje ???

Ha,ha u zadnje vrijeme sam ih skoro pa diplomirao,dobra stvar. ;)