Autor Tema: ZAPISNIK  (Posjeta: 3462 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A8A

• Master
Odg: ZAPISNIK
« Odgovori #15 u: 09. Lipanj 2009, 21:10:09 »
Pozdrav !

I meni javlja isto kad pokušam otvoriti post od 9A2JK koji se odnosi na logiranje na forumu?

Došlo je do Greške!
Tema ili forum koji ste tražili, čini se, ne postoji ili ima ograničenje pristupa. 

Još me mući i to kako se odjaviti sa foruma? Uredno pokušavam ali sam cijelo vrjeme prijavljen? Možda je to i dobro barem se ne moram svaki puta prijavljivati.. ;D

73's Mark

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #16 u: 09. Lipanj 2009, 21:23:06 »
Nisam logiran na naslovnici.
Logiran sam na forumu.

Klikom na post koji se nalazi u izborniku s lijeve strane bez problema vidim post.

Očito vam nešto ne valja s regsitracijom u tom trenutku. Pokušajte se odjaviti iponovo prijaviti. Dugme za odjavu imate kao posljednje u nizu Forum-pomoć-traži itd...
I meni se to zna dogoditi ako nisam u tom trenutku logiran kako treba. Web me koji put zapamti, koji put ne.

Ne vidim što bi drugo moglo biti problem, ali uvijek će s enaći netko tko u svemu vidi skriveni i daleko dublji smisao.

Ako Marko uhvati vremena, sigurno će pogledati u čemu je problem, samo ga treba pravilno definirati, a u pravilu ovakve stvari rješavati prijavom web masteru, a ne postovima na forumu, jer ih nitko ne čita po službenoj dužnosti u realnom vremenu, a obavijest o primljenom mailu danas se već može dobiti i via gsm, a po potrebi i reagirati s nekog udaljenog mjesta.

Pokušajte drugi put otvoriti novu temu da se i ljudi koji imaju sličan problem, a ne zanimaju ih zapisnici mogu de okoristiti.

U tome je i osnovni problem off topica.

GL GG

« Zadnja izmjena: 10. Lipanj 2009, 05:17:36 od 9a6c »
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A3GJ

• Junior Member
  • **
« Odgovori #17 u: 09. Lipanj 2009, 22:21:43 »
Kad smo već kod zapisnika,smijemo li saznati i za predložene odnosno izabrane kandidate pri vrhu HRS-a,za neke članove kao 9A2RD,9A2C,9A3ZV,9A9RD,9A3TR dali su i ove godine obnovili važnost svojih dozvola za rad pri Hrvatskoj agenciji za telekomunikacije,pa ako sam izašao iz teme onda ništa ,jer na tzv. "Leonovoj"  http://www.telekom.hr/Default.aspx?art=48    ih listi nema,a oni će nam čitajući ovo vjerojatno reći koji im je broj dozvole za uporabu radiofrekvenciskog spektra u amaterskoj službi ili na neki drugi način objasniti zašto se tamo već dugo vremena nespominju, a tako visoko "kotiraju"!
A da nespominjem one koji se k.... sa više navedenih lokacija u svojim dozvolama za rad,a one koji prikazuju svoje portabl lokacije kao stacionarne neću ni da spominjem,jer ti su ionako začetnici ukidanja onoga  /p u 9A.

P.S.
Daj još jednu rundu,do idućeg c......!

Mladen-9A3GJ

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #18 u: 09. Lipanj 2009, 23:29:20 »
Kad smo već kod zapisnika,smijemo li saznati i za predložene odnosno izabrane kandidate pri vrhu HRS-a,za neke članove kao 9A2RD,9A2C,9A3ZV,9A9RD,9A3TR dali su i ove godine obnovili važnost svojih dozvola za rad pri Hrvatskoj agenciji za telekomunikacije,pa ako sam izašao iz teme onda ništa ,jer na tzv. "Leonovoj"  http://www.telekom.hr/Default.aspx?art=48    ih listi nema,a oni će nam čitajući ovo vjerojatno reći koji im je broj dozvole za uporabu radiofrekvenciskog spektra u amaterskoj službi ili na neki drugi način objasniti zašto se tamo već dugo vremena nespominju, a tako visoko "kotiraju"!
A da nespominjem one koji se k.... sa više navedenih lokacija u svojim dozvolama za rad,a one koji prikazuju svoje portabl lokacije kao stacionarne neću ni da spominjem,jer ti su ionako za*** ukidanja onoga  /p u 9A.

P.S.
Daj još jednu rundu,do idućeg c......!

Mladen-9A3GJ

Mladene, ali koliko vidim na toj listi nema ni 9A3GJ. Zar nisi sam sebi vec dojadio pisuci o produzenju dozvola. Pitanje je kad su osvjezavali (updatirali) stranicu. Ti znas da imas dozvolu.....valjda i oni znaju. Ali mi nigdje ne vidimo dali ti imas??? I dok se 9A3GJ ne pojavi na toj stranici ni ti nemas.
Jest da je ovo offtopic ali povukao si me za jezik sa onom "Leonovom" stranicom. To je sluzbena stranica Agencije pa se za te stvari trebas obratiti njima. Za funkcije u HRS je jedino vazno da je clanarina izmirena za tekucu godinu.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM

Offline 9A9L

• Život posvećen forumu
« Odgovori #19 u: 09. Lipanj 2009, 23:40:26 »
Posto je tema Zapisnik sredjena nema vise svrhe da bude otvorena. Zakljucavam stihove.
73's de Leon 9A9L
WWW.9A9L.COM