Autor Tema: forum  (Posjeta: 44667 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
Odg: forum
« Odgovori #15 u: 17. Siječanj 2009, 14:27:14 »
Predsjedniče,mislim da je još stariji Dubrovnik obećao onaj Vučurević.
73 Drago 9a8du(Nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #16 u: 17. Siječanj 2009, 14:42:17 »

Živila politika na radioamaterskom forumu, samo dajte dalje !!

73       de       9A7WA

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
Gospe Sinjska...
« Odgovori #17 u: 17. Siječanj 2009, 14:53:27 »
Mirko dragi, ovo nema veze sa politikom, samo ima sa JEDNAKIM aršinom.
Ako osvjedočeni kriminalac i ratni zločinac ima pravo na oprost kazne, ima je i dragovoljac Domovinskog rata, radioamater, koji je samo rekao svoje mišljenje. Drugi su, ne ja , a ko da su mi čitali misli, ovdje napisali istinu : Da kazna više govori o onome ko je izriče, a (skoro) ništa o kažnjenom.

73, Koki 9A2JG
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #18 u: 17. Siječanj 2009, 16:15:48 »
Predsjedniče,ja se nadam da u budućnosti ,kada ti budeš na uzvišenoj i odgovornoj dužnosti predsjednika svekolikog RA puka u Hrvata,ovakve nepravde,nepravičnog kažnjavanja,dragog nam,suborca,prijatelja radioamatera samo neugodna uspomena.
ljepi pozdrav Drago 9a8du(Nepokoreni grad)
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj 2009, 20:29:15 od 9A8DU »
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #19 u: 17. Siječanj 2009, 16:44:46 »
Kakve veze imaju Pavle Strugar, forumska statsitika, kazne i pomilovanja s dragovoljcima domovinskog rata, to je temeljno pitanje.

Odgovor se zove oFF TOPIC.

GG
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #20 u: 17. Siječanj 2009, 18:32:46 »
Grubišiću moj, glup nisi, a ludo pišeš. Svi mi znamo da Djani nije vrijeđao članove, nego je JEDNOME reka šta ga spada. BTW, to je bila klasična sačekuša, samo ste čekali povod da ga maknete.

Ali, da ja ne bih bio off topic, i mudro rukovodstvo bi moglo biti mudro, pa priznat grešku. I francuska vlada je nakon rehabilitacije Drajfusa, sudskom odlukom taj dan na naslovnici SVIH dnevnih novina morala staviti ISPRIČAVAMO SE !

Upravo i jest veličina nekoga, ili nečega, kad uvidi grešku.

73, Koki 9A2JG

Offline 9A6R

• ???
  • *
  • The South will rise again !
« Odgovori #21 u: 17. Siječanj 2009, 18:43:08 »
A evo opet ga nema sa desne strane.Biće opet zakunja isprid plazme ili čeka iza kantuna ka po običaju.
GOD AND GUNS KEEP US STRONG!

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #22 u: 17. Siječanj 2009, 19:13:21 »
Kakve veze imaju Pavle Strugar, forumska statsitika, kazne i pomilovanja s dragovoljcima domovinskog rata, to je temeljno pitanje.

Dragi Grubišiću, temeljno je pitanje da li u sustavu ima demokracije, ili ne.

Ja sam, ovdje, u dva navrata, pisao da ste ti i 6AA pritiskali moderatora da isključi Maria, vaše razloge sam također naveo.

"Kazna" Djaniju je tipični set-up, i samo slijepac to ne vidi.

U propozicijama za Zimski kup ste opet stavili da prvo mora izać u časopisu, pa onda na web-u, a većina slobodnomislećih (i koji, usput, imaju volje pisat) su bili protiv toga, hvala Leonu i ostalima.

Počeli ste, oko Nove godine, o prijedlozima za nagrade, pohvale, i priznanja, znamo ko (piše) , a znamo i zašto.
Ono, što je rad in continuo, i oko čega sam se verbalno sukobio s predsjednikom, neko bi htio da bude politički punat.

To nije demokracija. To se zove manipulacija.
Sviđalo se to nazivlje vama, ili ne.

73, Koki 9A2JG

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #23 u: 17. Siječanj 2009, 19:29:53 »
A evo vratija se Reni, po ko zna koji put...
Zar nije napisao ne tako davno da se vise nece javljati i to začinio sočnom izrekom,
koja uopće nije uvredljiva, nego naprotiv, daje na važnosti našoj natalitetnoj politici.

E sad se , mislim, da li se to meni pričinjavalo od svih tih tableta i onoga južnjačkog komfortnog whiskey-a ili je to netko podmetnuo našem kolegi.

Biti će da je to bila neka navlakuša glede možebitne sačekuše  ;D ;D

A ništa, idem, roknuti još dva smajlija ili dupla micubišija .....

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #24 u: 17. Siječanj 2009, 19:49:56 »

Gle vratio se QV ovaj put bez crvenog križa, možda se izliječio
   ali sumnjam, isto tako i 6C je kakio pred tridesetak godina u časopisu
   zvanom ROG, kupusnom listu u kojem je bilo svašta, isto radi i danas,
   vuk dlaku mjenja ali ćud nikada, još jednom se ta stara potvrdila.
              Sve skupa, žalosno !!

73      de      9A7WA

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #25 u: 17. Siječanj 2009, 20:02:30 »
U pravu si, dobro sumnjaš:
ne mogu se ja nikad izliječiti da bih bio zdrav kao i ti, takav lijek još nije izmišljen,

slažem se s tobom, sve skupa žalosno

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #26 u: 17. Siječanj 2009, 20:34:57 »
Grubišiću moj, glup nisi, a ludo pišeš. Svi mi znamo da Djani nije vrijeđao članove, nego je JEDNOME reka šta ga spada. BTW, to je bila klasična sačekuša, samo ste čekali povod da ga maknete.

Znači u tome je problem, jednome može, a dvojici ne bi smija? Koji to MI? Opet ti MI? Klasična sačekuša? Namistilo mu, a? Podmetnilo kompjuter i ajde piši? Koliko taj ima godina?
Očito premalo ili je nezreo za razliku od tebe koji se nisi dao navući na tanak led pa bar izreći što misliš o kolegi istomišljeniku koji smatra da je bolnička čekaonica pravo mjesto koje po zalsuzi pripada onima koji vjeruju u nešto različito od njega, pri čemu vjerojatno sebe smatra pravovjernijim, budući da on kroz te iste čekaonice gura higijenska i ostala pomagala između ljudi koji tamo dolaze po pomoć. Biće i njemu namjestilo sačekušu, a? Nisam primjetio da nosi pelene, prema tome valjd azna šta govori.

Jel to znači - ko ne vjeruje, pravac čekaonica pa makar o oftamološka?

BTW - za koga su onda otvorili kapelicu u KBC? Valjda za osoblje ???

Ja sam, ovdje, u dva navrata, pisao da ste ti i 6AA pritiskali moderatora da isključi Maria, vaše razloge sam također naveo.

P ašta da si ti u DVA navrata pisa o tome?

Da ne bih spominjao znak ili ime, samo da spomenem da je taj isti maknut s velikog broja foruma u bližoj i daljoj okolici i to uvijek iz istih razloga.
Sram te bilo ,kako možeš napisati da sam ja ikoga pritiskao? Svatko ima pravo upozoriti moderatora na ono što smatra za shodno i ja sam to pravo iskoristio nekoliko puta, ali manje nego misliš.

Jel ti stvarno misliš da ja mogu nekoga pritiskat?

Da nisam imao krivo, svjedoči i njegovo drugo nogiranje s hamradio.hr. Možete ga sloodno oplakati na vašem omiljenom bloggeru. Taj se čovjek kao gost jednostavno ne zna ponašati. A ako se ne varam prvo je zaradio baš u vezi kolege ti dragovoljca, ako je to uopće bitno.

U propozicijama za Zimski kup ste opet stavili da prvo mora izać u časopisu, pa onda na web-u, a većina slobodnomislećih (i koji, usput, imaju volje pisat) su bili protiv toga, hvala Leonu i ostalima.

Otpisuješ meni, a spominješ množinu. Koji to mi? Ja sam jednina.

Počeli ste, oko Nove godine, o prijedlozima za nagrade, pohvale, i priznanja, znamo ko (piše) , a znamo i zašto.

Jel' ovo opet neka nova zavjera? Združene snage? Mi, vi , oni?

Sve mi se čini da od vas svih jedino Mirko zna o čemu piše...

GG

Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A2JG

• ???
  • *
Gospe Sinjska...
« Odgovori #27 u: 18. Siječanj 2009, 07:38:20 »
Dragi GG, jedino što se s tobom slažem od tvoje cijele napisane kartice teksta jest činjenica da njima (možda) treba oftamološki pregled, te da im fali malo "nos" za sačekušu, ništa više, ali ni manje.
Ali, i za to su neki išli u školu, i na kurseve, neko se i uhljebio, svak je našao sebe, osim - dragovoljaca.
Stoga me i ne čudi da široki spektar "pisaca" zapne ili padne na njima i / ili oko njih, upravo poradi činjenice da su najranjivija (najnezaštićenija) skupina.

Ali, kako ne bi išao off-topic, da se vratim temi, pažljivo sam pročitao što je Djani napisao (čak i ono što je izbrisano) i nisam našao elemente vrijeđanja, pogotovo ne članova (množina), a da ne govorim o trajnom obliku glagola vrijeđati, a što nema veze sa zdravom pameti.
Taj isti Djani je ustao na blogeru protiv moje (ničim inicirane) "advokature" upravo zbog fakta da je čovjekov ponos veći od kazne.

Da završim, bez namjere da kopiram ikoga, pa ni Djanija, na ovome forumu ne bi bilo slobodnog pisanja, da se nije otvorio taj isti bloger, slobodoumno pisao, i odgovarajuće doprinio smjeni vlasti. Bez obzira što ti pisao o njemu, pa čak i da je to naša privatna prčija.
Koliko su neki osokoljeni iza tipkovnice (da konačno citiram i misao 6AA), da su se bili raspisali, upotrebljavajući, naravno i trpne glagole, uz spominjanje bliže i daljnje rodbine, dok - nije uvedeno obvezno logiranje, potrebno za komentar.
Od tada, svi "junaci" mukom umukoše.
To ti je kao i ovih par koji pisahu da imamo prijepore. Ja ih zvao na ćakulu, uz piće, ali , avaj, to onda ne ide. Puno je lakše stati iza tipkovnice. Jer ti ne odgovara. I nema argumenata.

73, Koki 9A2JG

P.S. U pravu si, glede časopisa, takmičenja i prijedloga za laureate, pod odgovarajućim naslovima. Ne sumnjam da nečeš imati što za reći, kad si uvijek na izvoru informacija. Iman i ja, na selu, a da nečeš ti.........
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj 2009, 07:43:05 od 9A2JG »

Offline 9A4GL

• Master in Training
    • http://ham2.cc.fer.hr/9a4gl
Odg: Gospe Sinjska...
« Odgovori #28 u: 18. Siječanj 2009, 08:51:26 »
1. Koki: ovo je rubrika "Web HRS-a". Pisati na webu HRSa nije isto što i pisati o Webu HRS-a. Molim maknite se iz ove rubrike jer to što pišete ne pripada ovdje. Zar svaki dan isto ?

2. Koki: Gospe Sinjska nije tema za Web HRS-a.

3. Koki: Sadržaj poruke nema veze sa Gospom Sinjskom.

4. Koki: Ova tema je započeta zbog nečega drugoga i nema veze s onime o čemu ti pišeš.

5. Koki: Mjenjanje naslova teme je čisti abuse.

To ti je kao i ovih par koji pisahu da imamo prijepore. Ja ih zvao na ćakulu, uz piće, ali , avaj, to onda ne ide. Puno je lakše stati iza tipkovnice. Jer ti ne odgovara. I nema argumenata.

Koki ti si pisao da imamo prijepore, ne ja, opet guraš drugima riječi u usta, kakav si ti to gospodin ?
Argumenti su ti gore, 5 komada. Ti i dalje u birtiju, a ja ti opet velim da za riješavanje prijepora treba uvažavati argumente druge strane. A ti opet iste argumente ne uvažavaš i pišeš da nema argumenata.

73 de Tihomir, 9a4gl
-----------
Sa budalama se ne raspravlja !!! Oni te prvo spuste na svoj nivo, a onda te dotuku iskustvom !
Tihomir Heidelberg, 9a4gl
email: _NOSPAM_9a4gl@hamradio.hr

Offline 9A2JG

• ???
  • *
« Odgovori #29 u: 18. Siječanj 2009, 11:57:19 »
Dragi Tihomire, da s tobom završim, jer bi ovo bilo duže od gradića Peytona.
Kako to da ne spominješ riječ abuse kad ti meću mačke i pase po ovom forumu? Pisme i video uratke? Vlastitu (haiku?) poeziju  ?
Onda je muk. To se zove dvoličnost, ne prema meni ili (potencijalnim) čitateljima, nego prema temi. O dvostrukom mjerilu da i ne govorim, očito je.

A da si i jedan dan živija u Sinju, onda bi zna koje kitice slijede, i da je to i te kako u duhu naslova topica.

Što se tiče gospodstva, upamti, gospodin je svak za sebe, ako jest.

A što se tiče birtije, povlačim poziv, na tvoje insistiranje. Ni birtija nije za svakoga.

73, Koki 9A2JG