UKV aktivnosti > UKV natjecanja

Windows verzija dobrog starog VHFCTEST-a

(1/3) > >>

9A4FW:
Vec neko vrijeme na sljedecoj adresi mozete pronaci posljednju Windows (demo) verziju dobrog starog VHFCTEST-a.

http://lea.hamradio.si/~s57nob/vhfctest4win/

Program je izradio S57NOB i vrlo je jednostavan za koristenje te ga preporucujem svima koji su do sada imali problema s pronalaskom Windows programa za konteste. Program omogucava, kao i stara DOS verzija, vrlo brz i jednostavan export loga u EDI format.
      To sam morao naglasiti jer je mnogima puno lakse odraditi cijeli kontest vec obraditi i poslati log kasnije  :oops:  :oops:

73 de Zeljko, 9a4fw

9A2TK:
Pozdrav,
znadeš li kakva su ograničenja pošto je to DEMO verzija  :?:

Tom, 9A2TK

9A4FW:
Mislim da nema nekih ogranicenja, tj. ja ih nisam vidio. Poslacu e-mail autoru pa cu ovdje postati njegov odgovor.

73 de Zeljko, 9a4fw

Anonymous:
:D

Jako dobro,
Rozza kaze da je to moze bit demo koji bi trebao raditi do kraja mjeseca,
i da se treba maximalno koristiti da se nadju greshke....
 8)
Koristite te ga u iducem natjecanju i prijavite autoru zapazanja.

Mreza dva i vishe PCa, kucanje predajnika   etc....
73 Vlatko 9a9r

9A4QV:
Pozdrav,

Dakle, situacija: VHFCtest4Win demo 1.0 build 22a od prekjucer 05.03,
Problem:

#1 Editiram, upisujem veze u log nakon zavrsenog contesta, dakle prepisujem papirnati log. KAKO PROMIJENITI (editirati) DATUM U LOG-u (Contest traje 2 dana) ? Naime u programu je prikazan datum na koji se upisuje log.

#2 Radio sam na 2 banda (nek se vidi raskos), upisao to u log i kad idem kreirati export - contest report, u njemu se pojavi samo jedan band 2m, 70cm nista. Po tome, program mogu koristiti samo za jedan band i za drugi otvoriti novi log  :evil:

Cemu onda sluzi setiranje vise bandova na pocetku contesta?
Pri upisivanju "Category", koju odabrati ako radis na vise bandova?

Je li ja to grijesim u necemu ili ima jos ovakvih slicnih iskustava  :?:
Da se vratim Tac log-u (DOS IS NOT DEAD) ?

Svaka sugestija je dobrodosla,
Hvala

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju