Autor Tema: Webmaster  (Posjeta: 3940 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
Odg: Webmaster
« Odgovori #15 u: 08. Veljača 2008, 17:39:36 »
Rad Hrs-a/Zapisnici IO

9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
« Odgovori #16 u: 09. Veljača 2008, 17:38:54 »
Točno je, i u suvremenom svijetu redovito jedino normalno, da neko odgovara za obećano i realizirano u svom mandatu, samo ako ima suradnike koje je on i uže rukovodstvo izabralo.
Stoga ovo ne čudi, a da je ljudskog i poslovnog morala i tajnica je trebala ponuditi svoje radno mjesto na raspolaganje.
Koliki su se bili raspisali što je sve (sad već) bivši predsjednik učinio da je zaposli baš tu, mnoge od poteza na granici mogućeg i zakona, sada svi umukoše. Ako je bivši kršio zakon da je zaposli, onda sadašnji treba upotrijebiti zakon da je se riješi.

Nije me se Hrle odavna dotakao. E, da znaš, mene ni predsjednik ni članovi IO posebno ne izvješćuju. Ja sve pročitam kao i svi drugi ovdje. To što mnogi nisu konsekventni, tj. na liniji svoga pisanja prije Skupštine, to je njima na dušu i volju.

U g-đu Ljilju mi ne dirajte. O njoj sve kazuje naslov uz sliku sa Skupštine : Dobri duh HRS-a.

73, Koki 9A2JG
:D
Dobro Koki ,Vidim da počinješ svojatati,ni ja se nebih složio dami netko dira susjedu,sve može samo mi nedirajte susjedu.
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad)
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A5K

• Master
    • http://www.9a5k.com
« Odgovori #17 u: 09. Veljača 2008, 19:41:32 »
Rad Hrs-a/Zapisnici IO

Pozdrav.

Sjednica IO u novom sastavu održana je 7. prosinca. Sve odluke s te sjednice
objavljene su u obliku sažetka na ovim stranicama par dana nakon sjednice.
Zapisnik je u glavnini identičan tom sažetku.
U međuvremenu, do nove sjednice IO radi, raspravlja i donosi odluke putem elektroničke pošte.
U praksi, to znači da se i ove web stranice trebaju prilagoditi novom načinu rada IO
između samih sjednica, a samim time i način objavljivanja odluka što će pripasti
u nadležnost stručne službe HRS-a.

73,
Krešo - 9A5K