Autor Tema: Feler  (Posjeta: 4616 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A2JG

• ???
  • *
    • http://www.koki.hr
Odg: Feler
« Odgovori #15 : 29. Siječanj 2008, 18:00:32 »
Evo mi se dogodilo po drugi put od kako je novi administrator foruma da je topic Vox populi - zaključan.
Koliko ja shvaćam pravila igre, to bi trebao moći učiniti samo onaj koji ga je i otvorio. Ili se ja varam?
Ko je polupao lončiće?

73, Koki 9A2JG

P.S. Razlog mog htijenja je bio banalan. Naime, u tekstu koji sam napisao se potkrala greška pera; umjesto prefiksi trebalo je biti napisano sufiksi. Isprika čitateljima na nehotećnoj greški.
51 godinu u Narodnoj tehnici Hrvatske

Offline 9A1UN

• Master in Training
« Odgovori #16 : 29. Siječanj 2008, 18:21:26 »
Topic moze zatvoriti onaj koji ga je otvorio ili moderator foruma ako za to ima osnove.
Mislim da je svima jasno da takvoj diskusiji nije mjesto na radioamaterskom forumu i podrzavam zatvaranje topica. Ovo je radioamaterski forum i nema mjesta za raznorazna prepucavanja koja se tamo vode. Na drugim forumima trolovi dobiju ban na odredjeno ili u tezim slucajevima na neodredjeno vrijeme. Nadam se da ce se to i ovdje uvesti.

73 Davor 9A1UN

Offline 9A2JG

• ???
  • *
Inspicijent
« Odgovori #17 : 29. Siječanj 2008, 18:31:34 »
Davore slažem se s tobom, uz jedan ali. Lako je biti rezolutan kada se jedan ili par postova promatraju izolirano. Pogledaj malo unazad, i vidjet češ da je u krivu moderator foruma koji nije "kažnjavao" pojedince koji su se bili debelo ogriješili o forum. To sam mu javno i privatno napisao. Ali nije to njegova, nego naslijeđena bolest, od webmasterice, ali to je sad već poduža priča.
Dozvoljavam si da napišem i da se pojedinci nađu u retcima, pa im pisanje ne odgovara.
Ukratko, ovo što si ti napisao je sufliranje moderatoru.

73, Koki 9A2JG

n1yu

• Gost
« Odgovori #18 : 29. Siječanj 2008, 21:29:28 »
Mladjani Dado ima, nazalost, preuzak filter!  Valjda te na HTP uce, da su gosti uvek u pravu?  Steta sto nismo radili 160 m sa svetionika Porer...

LP MMM S56A

Offline 9A4QV

• Život posvećen forumu
    • http://www.qsl.net/9a4qv
« Odgovori #19 : 29. Siječanj 2008, 21:54:45 »
Koki, pa ne trebas kupiti knjigu da vidis sta je unutra, tamo gdje je sadrzaj klikni na svaku tocku sadrzaja i otvoriti ce ti se tekst koji se nalazi u knjizi.

Znas da sam ja osjetljiv na socijalne kategorije, pa necu tjerati penziće da troše na knjige, tamo ti je to besplatno pa opleti po tematici, a ima od 45 na dalje, za svakoga ponesto, heheh.

Eto i Mario je vidim citao štivo.
Eto dosta da me ne banuju, jel se to tako kaže, kad postaneš Ban  ;D

QV

Offline 9A4DB

• Master in Training
« Odgovori #20 : 29. Siječanj 2008, 23:26:12 »
Govor Mržnje...
vidi srwiki:
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%93%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80_%D0%BC%D1%80%D0%B6%D1%9A%D0%B5
Nema tog gosta kome se takvo nešto smije i može tolerirati....

Offline 9A2JG

• ???
  • *
Kalauz (ramandela)
« Odgovori #21 : 30. Siječanj 2008, 07:12:22 »
Ne mogu vjerovati da je Vox populi još zaključan, a jest !
Nema veze, idem jutros u Zagreb, pa ćemo zajednički naći ključić, ja se nadam. Kalauz ne dolazi u obzir.

Meni nije jasno šta bi pojedinci htjeli, da pišemo salonski, uz 5 o'clock tea, morti. Kao da ne osjećaju da se lakše diše. Za taj bronhi su zaslužni i ovi što ih neki nazivaju trolovi. A koji samo, na fini način, hoće skrenuti pažnju na neki nedostatak, ili feler.

S Djanijem se bezpogovorno slažem. gost bi trebao znati kako se treba ponašati na forumu koji nije njegov matični. Što opet ne daje za pravo "domaćem" da se ponaša neadekvatno.

QV, niti sam penzić, niti sam otvarao one podnaslove, niti me to interesira. Ipak, hvala za info, jedan dan, ako doživim mirovinu.

73, Koki 9A2JG

P.S. Navijam za klub QSL united !

n1yu

• Gost
« Odgovori #22 : 30. Siječanj 2008, 10:25:43 »
Koki, moja floskula o gostima je bila namenjena bas vama u turizmu ali neki i dalje imaju crvenu krpu pred ocima...

Uzivaj u gostima u Zagrebu!

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #23 : 30. Siječanj 2008, 11:51:27 »

I treba ga zaključati kad se tako piše, pogotovo 8DU, to
     nema blage veze sa radioamaterizmom, a i ovi gosti
     šaraju sa temama, jer misle da su bogom dani ovdje i
     da mogu šta hoće, nema ovdje mjesta ni politici, ni
     gljivama, ni smokvama, zato imate private mail pa
     pišite koliko vam drago, a ostale koji barem pokušavaju
     se bavit ovim hobijem,  ostavite da to pokušaju,
     naročito mladi, oni su najzbunjeniji.

73    de    9A7WA

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
Odg:Greška
« Odgovori #24 : 30. Siječanj 2008, 11:58:43 »
Greška,ali moja,jednostavno sam krivo procjenio,moju nazočnost na RA forumu,kao prvo nisam očekivao teške uvrede,koje izreča
9a7wa,drugo od čovjeka koji ima sve nacionalnosti,a nezna tko je,znam ja,ali sve to nije bitno,stoga vas sve skupa pozdravljam, a posebno administratora,preporučam mu da se drži kriterija,ili neka posao administratora prepusti nekome,evo recimo ja osobno predlažem ĐANIJA,naravno ako on to želi.
73 Drago 9a8du(Osijek nepokoreni grad) 
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???