• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

R4 UČKA PONOVO RADI

Autor 9A7BBD, 04. Studeni 2007, 18:42:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9A7BBD

Od jučer 03.11.2007. u 16  sati R4 ponovo radi zahvaljujući iskljućivo osobnom angažmanu DAMIRA TOTMANA 9A5TD i njegovih prijatelja Kikija i Gordana 9A6AIV.

Repetitor je osjetljiviji nego prije!

Svaka čast i HVALA.