Ostale HAM diskusije > Antene

Izolatori za DJ9BV antene

(1/2) > >>

9A6C:
Izolatori za DJ9BV antene poput onih koji su prije koju godinu od strane 9A3ZA bili opisani u RADIO HRS mogu se nabaviti i kod nas. Ja sam ih našao na sajmu rabljenih automobila, pod rubrikom razno koja je u Splitu jako zanimljiva.
Cijena je 1 kuna za 2-3 komada, zavisno od količine i sposobnosti pogađanja.
Služe vjerojatno za pričvršćivanje interijera za metalne dijelove automobila, tapecirung i slične stvari.

Treba li napominjati da sam u prvom naletu pomeo svih 480 komada koji su bili izložćeni, a sretni prodavač se vjerojkatno još liječi od stresa...

Jasno izolatori se mogu koristiti za bilo kakvu antenu kod koje su elementi izolirani kroz nosač.

Rupa u osi izolatora prihvaća promjer 4 mm koji prolazi bez teškoća, a možda i malo prelabavo. Kapljica drvofiks ljepila možda spasi stvar.

Ljeto dolazi, prilike također i eto prilike da razigrana nacija osvane s posve novim antenama i izazove kaos na opsezima...

Gogo 9A6C

9A5AEI:
Nekad se sa drvofixom ljepilo drvo ... a danas bogami i antene... svasta :)
GL

9A3XZ:
steta da nemam mikrofona pri ruci al ipak .......hehehehehehehehehe

9A5AEI:
Mladene jesi li probao lijepiti elemente sa Imelom? Kazu da drzi ko luda, a cak i rakija nije losa :) Svasta covik izmisli :) mogla bi i tvoj mikrofon zalijepiti :)
Byeeee

9A6NSE:
Mladenu ljepilo služi za još nešto drugo!!! :roll:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju