Autor Tema: Novi izgled WEB-a  (Posjeta: 6256 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
Odg: Novi izgled WEB-a
« Odgovori #30 : 20. Lipanj 2007, 21:31:01 »
Sto ljudi sto cudi pa tako nekome se svidja ovo nekome ono.
Mozda bezrazlozno napadamo webmastericu pitanje  je koliko je ona samostalna u kreiranju web stranice. Sjetit cete se koliko je bilo napada na nju zasto se moramo prijaviti za pregled foruma. Citam zapisnik sa 28. sjednice IO HRS-a i tamo lijepo pise da je tu odluku donio IO

"Ad a) Prihvaca se e-mailom izglasano imenovanje Silvije Dodig za novog webmastera.
Ad b) Zbog opetovanog kršenja kodeksa Carneta, ali i svih pravila pristojnog ponašanja,
usvaja se prijedlog da se pristup Forumu na web stranicama HRS-a omoguci samo
clanovima HRS-a uz prethodno logiranje."

Pitam se sto to znaci "samo clanovima HRS-a"?

Damir
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS

Offline 9A7IKF

• Newbie
  • *
« Odgovori #31 : 15. Srpanj 2007, 12:59:52 »
Početna stranica Web HRS-a bi mogla ostat i manjeg formata pa nemamo svi novu tehniku niti je možemo pratiti

73! 9A7IKF

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #32 : 15. Srpanj 2007, 14:20:45 »

I ja tako mislim, al neki su puni sebe izgleda i nije im bitno
  za druge, nažalost tužno opet.Dajte na glasanje da vidimo
  što će reći većina, pa nek tako bude, a dotad ako i bude
  samo ja i ja i ko šljivi druge. T U Ž N O !!

73   de   9A7WA

Offline S55M

• Senior Member
    • http://www.s55m.com
« Odgovori #33 : 20. Srpanj 2007, 23:05:11 »
Citat:
Pitam se sto to znaci "samo clanovima HRS-a"?

Damire, valjda možemo na forum samo članovi HRS-a, koji smo uplatili članarinu. 8)
Adi
Koper-Istra

Offline T99D

• Newbie
  • *
    • http://www.qsl.net/t94do
« Odgovori #34 : 21. Srpanj 2007, 11:07:03 »
POZDRAV

Malo mi je van logike objavljuje se oglas ... i na kraju info. na broj 098/...  Nigdje ne stoji  pozivna oznaka(lakse bi bilo).
 Inace od cijelog sadrzaja  za mene je interesantno jedino clanak o Don MIller-u , dok mi clanak sa BS7H malo izgleda suhoparno.Teme na stanicama 5-8 me jos uvijek ne interesiraju za razliku od posjete sajma u Pardenoneu.
 Ja sam mislio da se jedino u"T9 radio" objavljuju ovako suhoparni-smjesni rezultati, ali eto vidim da ima i jos suhoparnijih.Kad lik procita ovo sve, nema pojma kako stvari stoje u TOP-TEN-u.Ostalo manje vise nije lose , a i reklame su u nekoj razumnoj kolicini(bar za mene)

DALibor

Offline 9A7WA

• Život posvećen forumu
« Odgovori #35 : 21. Srpanj 2007, 18:35:38 »

A rezolucija prve stranice kako se to prilagođava, šta treba
   napraviti da bi išlo u 1024x768 pa da vidim sve, ovako mi
   se neki skrivaju, možda nešto taje, tko zna ??

73  de  9A7WA

n1yu

• Gost
« Odgovori #36 : 21. Srpanj 2007, 19:40:31 »
Prevelika leva ivica reklame za Radio HRS!  Historija se ponavlja...

LP MMM S56A, N1YU

Offline 9A3HP

• Senior Member
    • 9A3HP Zoky
« Odgovori #37 : 27. Srpanj 2007, 19:31:10 »
Logiranje  samo  pod  evidentiranim  pozivnim  znakom,  pa  lijepo,  ajmo  to  još  sasjeći  na  samo  oni  koji  su  barem  jedamput  bili u  Dalmatinskoj  12 (ja  jesam,  ali  nisam  siguran  da  bih  prošao  ovaj  "alkotest" )  A  zašto  ne  svi  radioamateri  neovisno  jel  su  stigli  platiti  članarinu  ili  ne,  koliko  znam  postoji vrijeme  koliko  se  određeni  pozivni  znak  nesmije  ponovno  "reciklirati".  A   što   je  sa  stranim  radioamaterima,  treba  im  zabraniti  pristup, no  krasno. Vidite  lijepo  kako  izgleda  www.qrz.com   pa  možete  imati  točnu  sliku  o  čemu  govorim. Jer  ako  ostane  na   "logiranje  samo  pod   evidentiranim  pozivnim  znakom"  forum  treba  biti  "https:www.hamradio.hr"  kao  neki  bankovni  site  ???

Obratiti  pažnju  na  hiper  text  transfer protocol secure     ;D

By  the  way  pomenute  administratorice,  ja  neću  ni  riječ  protiv,  jer  je  kao  radioamaterku  neznam. 
Administriranje  i  moderiranje  nit  je  lako  niti  zahvalno, znam  iz  iskustva  jer  sam  i  jedno  i  drugo  radio.  Uvijek  je  netko  ljut  ili  nezadovoljan.  To   valjda  tako  mora  biti.

Baš   me  zanima  tajni recept  po  kojem  sam  ja  "mladac"  u  ovim  godinama,  mislim  ako  bi  to  upalilo   u  stvarnom  svijetu  baš  bi  bilo  zgodno  pomladiti  se.  Biti  opet  golobradi  dečkić,  možda  bi  onda  izabrao  profitabilniju  djelatnost  nego  radioamaterizam, samo  daj   lovu,  daj  stanice,  daj  kablove  i  antene, daj  čak  i  elektronski  taster.  E   pa  vrelo  presušilo  sad  je  i  novac  za  članarinu  problem, jedino  možda  doživotnu   ;D  pa  da  financije  zaboravim  i  možda  me  uvrste  u  callbook,  velim  možda.  8)

9A7WA    pa   klikni  mišem  desnu  na   desktopu  ak  si  Windows  korisnik  otvori  ti  properties  e  pa  tamo   nađi podešavanje  ,  pa  imaš  između  ostalog  podešavanje  rezolucije,  imaš  klizač  ,klizni  ga  u  desno  u  aut , pisat  će  ti  brojke  kolika  je  rezolucija,   potvrdi  sa  YES(ili  je   OK ) i  sačuvat  će  ti  rezoluciju.  Malko  sam  pozaboravio  jer  nemam  windowse, već  PC-BSD  što  bi  rekli  UNIX.  (Jedino  će   ti  sva  slova  postati  odjedamput  jako  sitna  he he he)