Autor Tema: Registracija novih korisnika?  (Posjeta: 2140 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A5K

• Master
    • http://www.9a5k.com
Registracija novih korisnika?
« u: 22. Veljača 2007, 13:56:36 »
Ne vidim više rubriku pitanja webmasteru, pa ću probati pitati ovdje.

Naime, zanima me da li je došlo do nekih promjena u pravilima registriranja novih korisnika
na službene stranice HRS-a?
Ako nije, koja je procedura oko istog?

Zašto ovo pitam?

Pred nekoliko minuta me zvala Ana Vincek, 9A3ZO koja se u zadnjih nekoliko dana pokušava
registirati na ove stranice, no, koliko sam shvatio nema odgovora od nadležnih ?!
U čemu je problem?

73,
9A5K

Offline 9A5BEE

• Junior Member
  • **
« Odgovori #1 u: 22. Veljača 2007, 17:25:31 »
ovo je forum clanova HRS-a pa se tek nakon registracije moze sudjelovati na forumu. nisam obrisala rubriku pitanja webmasteru i administratoru vec je nevidljiva korisnicima. nema previse smisla imati tako aktivan forum jer je ovo ipak forum radioamatera  :D a ako me nekaj trebate pitati uvijek mi mozete poslati mail na koju cu vam rado odgovoriti. na glavnoj stranici stoji obavijest da se trazi osoba koja bi bila web urednik. jedan od poslova web urednika je i registracija clanova na forum jer znate da se ovdje mozete registrirati samo ako imate pozivnu oznaku koja se mora provjeriti prije registracije. ja nemam bas vremena iste sekunde provjeriti sve koji bi se zeljeli registrirati jer radim na redizajnu, slazem vam mail server, pokusavam srediti call book i jos neke stvari, uz zavrsavanje faxa. molim vas za ili malo strpljenja ili da se javite kao web urednik (to ne kazem sada 9a5k samo tebi, vec svima) pa pomognete da stvari budu brze obavljene. ako se pak ne zelite baviti urednickim poslom onda uzivajte i malo pricekajte :)

Offline VE3ZIK

• Master
    • 9A/VE3ZIK WEB site
« Odgovori #2 u: 22. Veljača 2007, 21:35:53 »
Citat: "9a5bee"
ovo je forum clanova HRS-a pa se tek nakon registracije moze sudjelovati na forumu.

Znam da je ova recenica izvucena iz konteksta.

Pitanje : Da li to znaci da radioamateri, koji nisu clanovi HRS (recimo ja), nemaju mjesta ovdje? Dosta ljudi sa strane posjecuje ovaj forum.

Dalje, ne razumijem zbog cega ljudi moraju biti prijavljeni da bi citali forum. Meni to licno ne smeta, ionako coockies odrade svoje kada dodjem na HRS web, ali, cemu to sve vodi? Mozda neki buduci radioamater koji nema pozivnu oznaku cita ovaj forum, mozda bi se i zainteresovao za ovaj prelijep hobi, ali ne moze? ili, neko bi pokazao svom poznaniku ovaj forum, mozda ima nesto sto bi ga zainteresovalo za hobi?
Na ovom forumu postoji podforum koji je za clanove HRS. Tu se slazem da bude SAMO za clanove.

Znaci li to da su krenula ogranicenja? Ja to barem toliko vidim.

Jedni bivaju banovani, drugi odlaze svojevoljno sa sajta.

Ovo je najaktivniji RA forum od svih sa Balkanskih prostora. Ovdje dolaze radioamateri sa svih strana i meridijana, koje povezuje ljubav prema hobiju.
Ako se ovako nastavi, na prste jedne ruke moci ce se nabrojati proj postova u 24h.
73, Zik VE3ZIK, /9A,/E7, /S5,  DK8ZZ, YT3ZZ

Offline 9A2D

• Život posvećen forumu
« Odgovori #3 u: 22. Veljača 2007, 21:39:48 »
E moj ZIK, tko im kriv kada nemaju takvo "rukovodstvo".

73 de 9a2d

Offline 9A5BEE

• Junior Member
  • **
« Odgovori #4 u: 22. Veljača 2007, 22:43:38 »
ve3zik naravno da mozes sudjelovati na forumu obzirom da si vec autoriziran i imas korisnicko ime i lozinku  :D
inace, nisam ja samovoljno to odlucila da se na forumu sudjeluje kada se logira. sve osobe koje imaju pozivnu oznaku mogu sa njome traziti registraciju na forumu. ali moram pitati sto si mislio sa onim da ovdje dodje neki potencijalni radioamater? sto da procita? prepucavanja? nepovjerenje? nemoj moje rijeci krivo shvatiti, ima ovdje i super tema.
ja nemam namjeru vise banati nikoga niti baviti se moderiranjem ikojeg foruma. ovdje se logiram tek kada vidim da mi je stigla privatna poruka pa bacim oko na neke od tema. mozda imas pravo da nije rjesenje zatvoriti sve topice za regane korisnike. da, bilo bi fora da su neki ipak ostali otvoreni za sire citateljstvo. ali postoji ali. za takav forum kojega mogu svi citati treba postojati moderator koji bi se brinuo da stvarno u njega ne bude stavljena i otvorena nekakva rasprava koja spada u npr. forum o clanskim diskusijama. tada bi moderator takvu raspravu trebao premjestiti u odgovarajuci forum.
i opet smo na pocetku. fale moderatori.  :? a to mogu biti korsinici koji cijeli dan mogu visiti ovdje.....

Offline VE3ZIK

• Master
    • 9A/VE3ZIK WEB site
« Odgovori #5 u: 22. Veljača 2007, 23:19:56 »

inace, nisam ja samovoljno to odlucila da se na forumu sudjeluje kada se logira.

....

i opet smo na pocetku. fale moderatori.  :? a to mogu biti korsinici koji cijeli dan mogu visiti ovdje.....

Dobro, prva recenica mi je sve objasnila.
A, bilo bi fino da se napise... Postovani XYZ, od danas na forum mozete doci sa registriranim pozivnim znakom, bla, bla...

Ovdje fale obavjestenja.

Sto se onog tice, sta bi mogli citati, pa radioamaterske stvari :) . Ima ljudi koji se interesuju za rad u takmicenjima, antene, QSL karte i slicno...
Naravno da na ovom forumu ima i dobrih tema ali su, na zalost, one druge trenutno zanimljivije.

Fale moderatori.
:roll:
Budimo svi svjesni da niko nece to u ovom trenutku da prihvati. Niko nece da se prihvati vruceg krompira i pocne da zonglira izmedju onog sto je "dobro" i onog sto je "lose".

Pozdrav, Zik
73, Zik VE3ZIK, /9A,/E7, /S5,  DK8ZZ, YT3ZZ

Offline 9A5TD

• Master in Training
« Odgovori #6 u: 22. Veljača 2007, 23:46:48 »
Inace, nisam ja samovoljno to odlucila da se na forumu sudjeluje kada se logira. sve osobe koje imaju pozivnu .....

Taman kad si pocela biti simpa morala si ukenjati motku Grrrrrrrr, pa nemoj da i tebe pohara hrvatska bolest rada u rukavicama. Reci nam jasno i glasno sa imenima i prezimenima tko su bili ti koji su to odlucili i zasto. Ako se na forume drugih HAM odrganizacija van RH moze pristupiti kao pasivni citac zasto se kod nas ne moze?

Offline 9A8DU

• Život posvećen forumu
eh nikome nevalja rukovodstvo
« Odgovori #7 u: 23. Veljača 2007, 10:34:35 »
:Dragi drugovi smjenite ove oni nevaljaju,onisu unutarnji neprijatelji,ama vibi htjeli zbog vas nekoliko,a gdjesmo mi ostali nas nekoliko tisuća Bog za sve 9a8du
73 Drago 9A8DU
(Osijek nepokoreni grad)
LIPANJ 1991 A VI ???

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #8 u: 24. Veljača 2007, 16:54:19 »

inace, nisam ja samovoljno to odlucila da se na forumu sudjeluje kada se logira......

Pa reci tko te je naputio na takve necasne radnje.

Damir
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS