Autor Tema: Vratite nam box "Zadnji postovi na forumu"  (Posjeta: 1375 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6ST

• Average Member
  • Split Thunders
Vratite nam box "Zadnji postovi na forumu"
« u: 20. Veljača 2007, 14:50:06 »
Neke mi stvari nisu jasne pa molim objasnjenje ... naime prije nekoliko dana sam molio da se box "Zadnji postovi na forumu" prosiri tako da bi bili u mogucnosti vidjeti vise od 10 zadnjih postova, e sad ne da se nije prosirio nego se uklonio, sto smatram uskracivanjem informacija ...

Ovo mogu shvatiti samo na jedan nacin, NETKO zeli da smo sto manje informirani ...  vratite nam box "ZADNJI POSTOVI NA FORUMU"
73, Zeljko 9A6ST

Offline 9A6ST

• Average Member
  • Split Thunders
« Odgovori #1 u: 20. Veljača 2007, 15:58:43 »
Nevjerovatno da nikome ne smeta sto se dogada sa nasim stranicama, ocito vrijedi ona da smo "ovce" za sisanje, pa sisaj pcelice ... clanovima se zatvaraju accounti i salje ih se na "godisnji odmor" bez valjanog razloga, na upite i prijedloge nitko ne odgovara, cenzura radi punom parom, mjenja se izgled stranica sa svrhom sto manje komentara, da bi ste procitali postove sada morate biti logirani, sto ce naravno za posljedicu imati drasticno manji proj posjeta.... kome i trebaju posjete kad ovo nije web hravtskih radioamatera nego privatna pr....

Draga pcelice molim te samo kad mene budes sisala daj mi onu frizuru od 15 dana, sedam mi se cini kratko vrijeme za oporavak od najnedemokraticnijeg foruma na web-u
73, Zeljko 9A6ST

Offline 9A6C

• ???
  • *
« Odgovori #2 u: 20. Veljača 2007, 18:29:19 »
Nije baš da nikome ne smeta, ali autizam ove vlasti već je notorna činjenica. Ne čujem dobro,  a i baš me briga što tko misli, glavno je da mandat traje.

Možda je u tome caka?

Što manje foruma, to manje nezadovojnika, a konzekventno svemu možda koji neinformirani glas  više na predstojećoj izbornoj skupštini.

Ranih devedestih vikalo se "Zaustavite Reuters!!!", ali nije baš išlo i Reuters je učinio svoje.

Očito je da mehanizmi politike djeluju podjednako u svim sferama života pa i u benignoj stvari kakav je radioamaterizam. Vlast je slast, a u slasti mast...

Održati se na vrhu po svaku cijenu postaje smisao postojanja, a metodologija se lako savlada letimičnim pogledom na situaciju u zemlji koja se obično prežvakava početkom svake dnevne novine.

Statut predviđa puo toga i nudi kojekakva rješenja, ali svako tijelo teži entropiji i zati se do daljnjeg neće dogoditi ništa što bi bar malo uzburkalo ovu zakiseljenu žabokrečinu...

Moja prognoza glasi: održati redovnu skupštinu nakon što istekne 90 dana probnog roka tajnice, s izbornom skušštinom otezati do ponoći zadnjeg dana mandata, a u međuvremenu odigrati par poteza kojima bi nepovjerljivom članstvu trebalo dokazati djelovanjeu općem interesu (inače predloženih na ovom forumu u različitim prigodama, bez oglašavanja onih kojima je predloženo). I naravno raditi ono što i inače, jer inače čemu sve to? Jasno, uz red predavanja, pa red godišnjih skupština.

S informacijama i dalje na kapaljku i s odgovarajućim delayom, inače čemu sve to.

Zloguki prorok i nesuđeni kalif umjesto kalifa sa sve manje volje da i dalje smišlja pakosne planove za nikoga.

Ili kako bi to rekli Beatlesi:

I'm a real nowhere man,
sitting in his nowhere land,
making all his nowhere plans
for nobody...

Radujte se narodi...

Namjerno Nepotpisan
Ljudi koji o sebi govore u trećem licu uplašeni su, narcisoidni i skromnih mentalnih sposobnosti

Offline 9A3OW

• Average Member
ETO...........!
« Odgovori #3 u: 20. Veljača 2007, 18:29:49 »
8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O  8O

8)  kada dođem na forum vidim zadnjih 10 poruka.......kaj drugi ne vide ???    meni radi OK  :lol:
DAmir , 9A3OW
JN85FV - Vrbovec

Offline 9A5BEE

• Junior Member
  • **
« Odgovori #4 u: 20. Veljača 2007, 19:07:04 »
otvorili ste toliko topica na istu temu u raznim forumima......
odgovor je u clanskim diskusijama na pitanje cenzura sa hrpetinom upitnika