Ostale HAM diskusije > Antene

EH antena

(1/2) > >>

9A5ANB:
Bilo bi interesantno ovdje cuti iskustva onih koji su napravili ili planiraju napraviti ovu antenu. Posto sam se i ja zainteresirao za ovu antenu, interesira me gdje se u Zagrebu i okolici moze nabaviti bakreni ili aluminiski lim cca 0.1 mm debljine.

73,

9A6A:
Obrati se autoru Mladenu 9A4ZZ. On ih je izradio cijelu seriju.
Njegov telefon je 098 418 516

73
9a6a

9A5ANB:
Hvala Petre,
Evo, cuo sam se sa Mladenom i puno mi je pomogao oko nekih konstrukcijskih i idejnih rjesenja za ovu antenu. Sto je jos vaznije, iz prve sam ruke cuo potvrdu o kvaliteti i odlicnim rezultatima u radu sa ovom vrstom antena. Sto me je jos vise stimuliralo da se upustim u gradnju, a nadam se mozda jos nekoga :)
U sljedecem nastavku clanka u Radio HRS-u, biti ce objavljeni nacrti antena za niza podrucja (3.5 i 7 MHz), kao i verzije bez promjenjivih kondenzatora.

Javiti cu Vam svoja iskustva o gradnji, podesavanju i radu sa ovom vrstom antena.

Bakreni lim (foliju) mozete nabaviti u STROJOPROMET-u, Zagreb, Podsused, u staroj "cementari".

73,

s56a:
Škotski EH virus je dospio i u "lijepu našu" :-)  Pročitajte malo rezultate rada te epohalne antene u zadnjem Radcomm...

73 de Mario, S56A

9A5ANB:

--- Citat: "s56a" ---Škotski EH virus je dospio i u "lijepu našu" :-)  Pročitajte malo rezultate rada te epohalne antene u zadnjem Radcomm...

73 de Mario, S56A
--- Kraj citata ---

Mario,
Daj nam malo vise informacija ili objasni o cemu se radi.  (za one koji ne citaju Radcomm)
Svaka informacija je dobro dosla :)

73,

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju