KV aktivnosti > KV natjecanja

HRVATSKI RADIOAMATERSKI KUP- UTISCI

(1/4) > >>

9A3MR:
Ajmo junaci, nije valjda da još razmišljate u koju ćete se kategoriju prijaviti ;-)

Moj dojam je da je bilo dosta učesnika, mnogo više nego prethodnih godina..možda zbog promocije na ovoj WEB-stranici?
Ja sam radio u SO CW kategoriji, iako bi se, zbog izuzetne pomoći mr. Murphya,
 trebao prijaviti u MO kategoriju.
Krajem prvog perioda sam prolio punu šalicu kave po elektroncu koji je ubrzo počeo otkazivati i samo su ga kratki i odmjereni udarci vraćali u život. Ispričavam se svima koji su morali čekati da im dam množitelj, vjerovatno nisu mogli zamisliti kakva se borba odvijala na mojoj strani.
Tijekom trećeg perioda sam došao u situaciju da mi tijekom veze izgori osigurač u linearu, zataji taster i zazvoni mobitel.
Sve u svemu, bila je dobra zabava..
73 de Rolando,  9A3MR

9A5AEI:
Pozdrav, ja sam bio aktivan sa nekakvim dipolom 2-3m iznad zemlje i snagom cca 1W out i beskonacnim SWR-om. Pohvale svima onima koji su culi moj signal!
9A9A, 9A6A, 9A9M, 9A6ALN, 9A3NM, 9A6NDX, 9A2W etc...
Svima onima koji su culi 9a5AE EI 9a6EI i sl. sljedeci put neka naostre antene i prijemnike... :) 4CD umalo da me nisi odradio :)
Life is too short for QRP :)
73 de Pa3k

9A4M:
pa u ovom contestu baš i nema previše prostora za "taktiziranje" s kategorijama  :)
Ja sam s Tihanom 9A6PBT radio kao 9A7S.
Aktivnost UFB. Krajnje vrijeme da razmislimo o obnovi "KUPA JADRANA".

Uradismo 163qso. Detaljan info slijedi nakon što pogledam log.
Nakon 001/001 s 9A3MR kolaps PC-a, koji je potrajao 10ak minuta, što je u kratkim periodima pogubno za krajnji rezultat.
UFB signali 9A6NDX, 9A9M, 9A4W, 9A9A, 9A6A, 9A7T, 9A2FW, 9A5KV, 9A3XM, 9A0V...

Mislim da ni u jednom periodu nismo radili množitelje IM, GS, OG, VT, NG.

73
Mate 9A3PA

9A6A:
Bok narode,

Nije bilo loše, samo se do početka kontesta nisam mogao odlučiti s kojm programom raditi. Na kraju sam izveo neku simulaciju WPX u Writelogu, i to je radilo dobro. Prvi puta sam radio u tom konestu :oops:
Bilo je super jer je cijelo vijreme konesta rate bio oko 100. Nisam uspio doci do 200 qsoa ali sam blizu... :) Na kraju sam imao ometača koji mi je oduzeo desetak zadnjih minuta :oops: .
Tehnika mi je radila UFB i bilo mi je zao sto je kontest završio.
Svakako treba obnoviti Kup Jadrana samo se oni dolje moraju malo dogovoriti i primiti posla :twisted: . Mi čemo im pomoći ako treba.

73 cuagn

9a6a

9A7DM:
Pozdrav svima !
Mislim da je ova godina prekretnica za kup HRS-a. Napokon je počeo ličiti na contest...hi.Mislili smo ove godine odustati od njega, ali sad mi nije žao što smo se ipak javili.Radili smo kao 9A8M. 9A5ABO i ja smo bili za stanicom, a vani su 9A7CQ i 9A5ASB kuhali čobanac.
Na kraju smo i jednim i drugim bili zadovoljni.
Čujemo se dogodine...73 de Igor

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju