Autor Tema: Molim ljubazno da se ažurira 9A CALLBOOK na webu što prije  (Posjeta: 5868 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
Molim ljubazno da se ažurira 9A CALLBOOK na webu što prije
« Odgovori #15 : 10. Prosinac 2005, 23:55:04 »
Ponovo pročitaj što sam napisao kakav ispis dobijem. Mislim da je razumljivo napisano.

Očigledno, nećeš ili ne želiš razmijeti o čemu pričam: ne govorim o tome koliko je potrebno za upis jednog člana, već o situaciji kada dobijem, npr. dva puta po 35 novih članova. Tada sigurno neću sjesti i upisati jednoga od njih, već ću sačekati prvu zgodnu priliku te upisati barem prvu grupu... Mo'š' misliti kako je kreativan posao.

Da puno ne pametujem (jer očigledno opet ćeš naći neki pametan komentar, a što ću ja onda...): da li želiš preuzeti mjesto urednika Web stranica HRS-a? Sa zadovoljstvom Ti to prepuštam...

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A3IV

• Master in Training
« Odgovori #16 : 11. Prosinac 2005, 22:56:47 »
Pa, dobro sam pročitao što si napisao, ali ti očito nisi moje pa ću još jednom ponoviti. Kad dobivaš podatke u pisanom obliku a lakše bi bilo u digitalnom možeš zamoliti da ih dobivaš u digitalnom. Znači, tvoj odgovor bi bio da si zamolio, ali da iz nekih razloga moraju biti u pisanom i da nema pomoći.
Što se tiče ponude za webmastera može.
Damir

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #17 : 12. Prosinac 2005, 00:44:18 »
Stvarno si uporan i naporan...
Pa ja Ti kažem da najčešće dobijam u pisanom obliku iako sam rekao da mi je lakše u digitalnom...

Nisam spominjao mjesto webmastera već urednika web-a, jer on radi ove stvari o kojima govorimo. Webmaster se brine o tehničkom a ne sadržajnom izgledu i funkcioniranju web-a. Ako i dalje smatraš da to možeš i želiš biti, predložiti ću na sljedećem sastanku Izvršnog odbora da Te postave na mjesto urednika. Kako bi to brzo i uspješno na obostrano zadovoljstvo riješili, pripremi ukratko nešto o sebi te pošalji e-mailom na HRS.

9A6AA
"DX never sleeps..."

Offline 9A3TY

• Život posvećen forumu
  • Red pršuta, red sira ...
« Odgovori #18 : 24. Prosinac 2005, 10:32:56 »
Da li je sastavljanje zbirke takvih podataka kao i njihovo objavljivanje uopće u skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka i ako je - da li je ista prijavljena mjerodavnoj agenciji za zaštitu osobnih podataka?

:-)
73 de Ivo, 9A3TY

Ovaj odgovor izdan je u elektroničkom obliku i pravovaljan je bez potpisa i pečata.

Offline 9A3IV

• Master in Training
« Odgovori #19 : 24. Prosinac 2005, 13:52:27 »
Ja neznam da li je objavljivanje takve zbirke podataka u skladu sa zakonom. No, sigurno je u skladu sa mojim željama. Ako se ja javno predstavljam svojim znakom nemam ništa protiv da netko tko želi kontaktirati samnom vidi moje ime, prezime, čak i broj telefona. Na kraju krajeva pošta objavljuje telefonski imenik na internetu sa svim tim podacima. Jedino bi volio mail adresu zaštititi, ne zbog tajne nego zbog automatskih pretraživača adresa i spama.
Sretan Božić i Nova godina svima
Damir