Autor Tema: R 4 UČKA još malo i gotovo!  (Posjeta: 2485 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 9A7BBD

• Senior Member
    • http://www.fly-high.com.hr
R 4 UČKA još malo i gotovo!
« : 13. Studeni 2005, 19:56:47 »
Pozdrav svima
Izgleda da sam ja "moderator" ove grupe jer je od 10 zadnjih topica 7 mojih ali nema veze forum je zato tu.
Dakle nakon prilićno vremena napokon dobre vijesti.   :D
Zahvaljujući Željku 9a2PO i 9a6A uspjeli smo dobiti odobrenje za postavljanje R4 na Učku na kulu.
Danas prijepodne Željko 9a2PO Mladen (Mikele)9a3XZ i treći kolega kojem ne znam ni ime ni znak bili su na Učki i probno postavili R4 da se vidi da li na toj lokaciji ima smetnji. Repetitor je radio dobro i svi su bili zadovoljni, smetnji nije bilo.
Dečki HVALA vam mislim da je to velika stvar.
Jedino mi je žao (moram ja nešto.... :evil: ) što nisu dan ili dva ranije najavili odlazak na Učku kako bi više postaja bilo spremno za testiranje rada repetitora i njegove čujnosti. Možda onda nebi trebali telefonima zvati operatere da se jave i isprobaju repetitor, ali to je samo možda .
HVALA  vam još jednom u svoje ime i ime svih članova ARKR-a, i sa nestrpljenjem isčekujemo kada će repetitor biti fiksno postavljen i pušten u rad. Čim čim prije tim tim bolje.  Stojimo vam na raspolaganju u svakom pogledu. :!:
73  :!:

Offline 9A4OE

• Život posvećen forumu
« Odgovori #1 : 14. Studeni 2005, 18:58:50 »
Pozdrav!
Dali ste se mozda raspitali kamo je odnešen stari stup koji je tamo bio?

73 Damir
9A4OE Damir JN75EI-JN85MQ bivši član 9A1ARS

Offline 9A7IMR

• Average Member
pozdrav
« Odgovori #2 : 15. Studeni 2005, 00:28:31 »
Dečki Svaka čast.Pozdrav
Mario

Offline 9A5TD

• Master in Training
Re: R 4 UČKA još malo i gotovo!
« Odgovori #3 : 15. Studeni 2005, 00:36:21 »
Svaki trud treba pohvaliti pa tako i ovaj. Kada planirate postavljanje javite bar dan unaprijed tako da mogu dati jednu ruku !

73...

Offline 9A6AA

• ???
  • *
  • IOTA Country Assistant
    • Croatian Flora Fauna
« Odgovori #4 : 28. Studeni 2005, 12:46:29 »
Na već objavljenu vijest o postavljanju repetitora R4 (http://www.hamradio.hr/modules.php?name=News&file=article&sid=469) na novu lokaciju na kuli-Učka, danas smo, zahvaljujući Bori, 9A3KB, dodali i malu fotogaleriju.
U sljedećem časopisu Radio HRS o tome će biti malo opširnije.

9A6AA
"DX never sleeps..."