• Welcome to Hrvatski Radioamaterski Savez.

Što mislite o našem KV povjerenstvu?

Autor 9a6c, 30. Svibanj 2016, 13:58:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

9a6c

Drage kolege,

Inspiriran posljednjim rezultatima HRKupa ovogodišnjeg nudim svim zainteresiranima da među pet ponuđenih rješenja u ovoj anketi izaberu najviše dva, i to samo što mi se čini da bi izbor samo jednog bio ograničavanje slobode mišljenja i izražavanja.

Anketa će biti otvorena 10 dana pa molim sve koji imaju želju da iskažu svoj sud.

Unaprijed zahvaljujem na sudjelovanju.


9A2VX

Mene su prisilili da više definitivno ne radim naše konteste pod 9a2vx.